Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Stilo или Punto (2002-2003), търся мнения?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Stilo или Punto (2002-2003), търся мнения?

    Привет,Двоумя се между Стило, 1.9JTD без sky window е (което за мен е тъпо, но...), дават ми го за 9.600лв. (в Германия/Италия цените вървят доста под 9.600...какво и да е), колата е в много добро състояние, въшен вид е отличен, 2 врати е, доста е злобна, Компютъра не дава грешки, но е на Италиянски (не го харесвам италянският).Друго Стило съм намерил за 8000лв., със sky window, но му е сменян алтернатора (динамото) и сега дава много грешки компютъра, това му е единственият проблем (airbag, engine....).Пунтото пак е 1.9JTD 2003 година (това може да се поспори...), доста запазено, но все пак ми се вижда доста малка количка, лично аз в момента карам Фиат Уно 45s (преди имах 70s), 1989 година, доста съм доволен, но е време за по-нова кола.Отворен съм за предложения, към коя от двете да се ориентирам (Стило или Пунто). За момента везните клонят към Стилото.Благодаря предварително.
    Винаги се цели в луната, така и да не уцелиш, пак ще си сред звездите!

    #2
    стильоооооооо няма съмнение
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      двете коли са от различен кластова с грешките по таблото може да е доста "солен" проблеми airbag и engine check може да се окажат сериозни проблеми, струващи доста средстватова че на първата кола няма светещи лампи по таблото не означава че няма проблемтова се разбира с компютърна диагностикаточно по този начин може да разбереш какви са точно проблемите с първото Стилодали са само грешки, или има неработещи системи в автомобилавиж тази кола, мисля че ще ти харесаhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ighlight=stilo
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        езика не се ли сменя от менюто? :D aibag failure е "стандартрн" проблем за стилото, доста е писано тука за него.
        Fiat Stilo 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Привет,Благодаря ви за мненията.@Stoyan_68 - Не съм наясно, предполагам би трябвало да може да се смени, колкото до air-bag-а, наясно съм, че датчика в седалката е проблемен, имам навика да проучвам всичко за дадено нещо, което ме влече. Благодаря за помоща.@kiselo - И "Точката" е готина, но някак си Стилото ме привлича по много страннен начин. :P @Sev - Колата на Mescalin я гледах наскоро (снимките и темата), благодаря за линка. Аз смяах да се доверя сляпо на Компютъра на колата, но ако имам възможност, бих завел колата преди да я купя на Диагностика, но не знам къде в Дупница (там е едното Стило) има подобна услуга, другото е в София, но едва ли ще навият да го водиме първо на Диагностика, след като продавача ми заяви ’Има грешки, затова струва 8000 лева.’, но пък е със Sky-Window, което мен лично много ме радва. Раздвоен съм. Ще гледам още ден-два, ако намеря нещо по-добо до 10,000лв. и да има екстрите който изиксвам (не са много), няма да се замислям грам.Благодаря ви още веднъж, пожелайте ми късмет в търсенето и до една седмица ще кача снимки на това, което ще купя (независимо какво ще е то!). :P
          Винаги се цели в луната, така и да не уцелиш, пак ще си сред звездите!

          Коментар

          Working...
          X