Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет Браво 1.6 16V или 1.8 16V GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте съвет Браво 1.6 16V или 1.8 16V GT

    Здравейте колеги един приятел иска да си вземе 1 от 2та мотора какво ще посъветвате -Кой е по-бърз ( сигурно 1.8 фрапираща ли е разликата ? )-Кой е по здрав -Кой колко гори ?Само това ме интересува . Моля само хора с наблюдения над тези мотори да пишат!Благодаря !!

    #2
    Re: Дайте съвет Браво 1.6 16V или 1.8 16V GT

    vrexcellent написа:
    Здравейте колеги един приятел иска да си вземе 1 от 2та мотора какво ще посъветвате -Кой е по-бърз ( сигурно 1.8 фрапираща ли е разликата ? )-Кой е по здрав -Кой колко гори ?Само това ме интересува . Моля само хора с наблюдения над тези мотори да пишат!Благодаря !!
    1.8 GT е с електроника от Хитачи, - eku, maf ....по ВСЕОБЩО мнение - където пипнат Хитачи - резултата е супер !не казвам че 1.6 е лош !! просто 1.8 е по-добър

    Коментар


      #3
      и трите неща зависят от поддръжката на предишния собственикно ако всичко е ок, разхода е в полза на 1,6динамиката на 1,8здравина - смятай ги еднаквии още нещоизборът на Браво 1,8 е доста ограничен
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Sev написа:
        и трите неща зависят от поддръжката на предишния собственик....
        100% съгласен

        Коментар


          #5
          u_bo написа:
          Sev написа:
          и трите неща зависят от поддръжката на предишния собственик....
          100% съгласен
          200% Съгласен!
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            аз бих добавил, че същото важи и за новия собственик :Dимам 1.8 GT и съм мн доволен като цяло, дразнят дребни проблеми само, но те си ги има при всички коликато динамика определено 1.8 е по-добро имал съм възможност да сравняразходът е минимално по-голям, но по принцип е висок, моята дава 7 извънградско и 10 градско, аз по принцип карам бабешката и сменям на 2000 оборота, и така в града пада на 8има мн добра еластичност с 1.8 на 5-та изпреварваш без проблем, с 1.6 трябва да бутнеш на 4.Карам тази над 10000 км, само масло съм сменял (след първоначалната подмяна на консумативи за около 450 лв).а! и 4 крушки (2 предни и 1 заден габарити и на пепелника, от време на време горят):D

            Коментар

            Working...
            X