Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

бензинов филтър на Браво !!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    бензинов филтър на Браво !!

    на бензин не държи обороти бравото и като я карам на бензин ускориава едно такова бавно .знае ли някой къде се намира бензиновия филтър на 2.0 гхт .иначе на газ си върви идеално ,но нали я паля на бензин просто се мъчи като работи на бензин .четох тука една тема ,за филтрите ама беше за 1.6 а и доста мнения имаше ,че нямат бензинов филтър !!
    фиатче Браво 2.0

    #2
    извинявай за глупавият въпрос но как се проверява дебита ??? или това е налягането на инжекционната помпа ??? а тя къде се намира .не вярвам да е заминала ,аз често карама колата и на бензин ,сигурно съм сипал калпав .
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      Re: бензинов филтър на Браво !!

      tomazo написа:
      на бензин не държи обороти бравото и като я карам на бензин ускориава едно такова бавно .знае ли някой къде се намира бензиновия филтър на 2.0 гхт .иначе на газ си върви идеално ,но нали я паля на бензин просто се мъчи като работи на бензин .четох тука една тема ,за филтрите ама беше за 1.6 а и доста мнения имаше ,че нямат бензинов филтър !!
      Извинявам се офтопика, но да отбележа още едно ХГТ с газова уредба
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #4
        Re: бензинов филтър на Браво !!

        blader написа:
        tomazo написа:
        на бензин не държи обороти бравото и като я карам на бензин ускориава едно такова бавно .знае ли някой къде се намира бензиновия филтър на 2.0 гхт .иначе на газ си върви идеално ,но нали я паля на бензин просто се мъчи като работи на бензин .четох тука една тема ,за филтрите ама беше за 1.6 а и доста мнения имаше ,че нямат бензинов филтър !!
        Извинявам се офтопика, но да отбележа още едно ХГТ с газова уредба
        яко а ? :D
        :: Show me some Madness ::

        Коментар


          #5
          Митко благодаря за ценните съвети ,надявам се за нещо и аз да съм ти полезен ако се наложи .а за темата за оф топика ....ами като ходя за риба по баирите нали трябва да може да ми работи газовия котлон :D
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            Ако искаш погледни тук-http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=571Има и снимки

            Коментар


              #7
              me_to_u написа:
              Ако искаш погледни тук-http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=571Има и снимки
              аааа точно това ми трябваше ,благодаря много .
              фиатче Браво 2.0

              Коментар

              Working...
              X