Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа комби или Сеат Варио

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа комби или Сеат Варио

    здравеите колеги ,бихте ли ми помогнали за съвет .Какво да избера от мареа и сеат варио,на тези коли сам се спрял.

    #2
    ...

    Като начало - Мареа-та е по-голяма, съответно с по-просторен багажник. Сеата си е ФВ поло комби... От полото имам добри впечатления - предполагам, че и сеата е същия, при положение, че полото също го правят в Испания (поне така знам). Оттук нататък вече има значение на какъв двигател си се спрял (дизел, бензин)... Като се оглеждах за автомобил, един от вариантите беше Поло комби, но като цяло цените вървяха с около 1000-1500лв повече отколкото за Мареа. За дълъг път препоръчвам Мареата - поне на мен полото(сеата) ми идва малко, десния ми крак не ляга добре на седалката и съответно се изморява и изтръпва... Общо взето, моето мнение е такова: Фиата предлага повече удобство на по-ниска цена. Що се касае до поддръжката - цените са съизмерими...
    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

    Коментар


      #3
      Re: Мареа комби или Сеат Варио

      rgoga написа:
      здравеите колеги ,бихте ли ми помогнали за съвет .Какво да избера от мареа и сеат варио,на тези коли сам се спрял.
      За да го задаваш тоя въпрос - не си сядал в тия 2 коли, м? Иди, седни, покарай - ти най-добре ще прецениш коя ти харесва повече. Аз съм сигурен, че после няма да питаш повече
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #4
        и едно уточнение МНОГО по-лесно ще намериш майстор който е ремонтирал и ще ти ремонтира що-годе добре едно Polo или Seat отколкото Фиат. но това има тежест в зависимост годината на производство на автомобила. ако е над 9-10 години... по-вероятно е да ти се наложи посещение в сервиз до 1 ... 2 години.забелязал съм че доста повече монтьори са пипали немските - Vw, Audi и клонингите им Сеат и Шкода отколкото италианките. Но разбира се тука във форума лесно ще те насочат към свестен монтьор.

        Коментар

        Working...
        X