Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде лепят радиатори?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде лепят радиатори?

    Къде лепят радиатори в София и на каква цена?Къде забрави кирилицата?Митко
    _______________________________________
    0885261834

    #2
    Купи си двойнокомпонентна лепило за лепене на метали ( за температура до 130 С)-струва около 15 лв. Преставлява една пръчка, като пластелин и вътре в него е другата компонента, мачкаш ги и лепиш радиатора, където тече. Аз имах пробойна и шуртеше, но го затапих добре и спря теча. Лепилото (мисля, че го произвеждаха Loctite и Bison)!

    Коментар


      #3
      ако отворът откъдето тече е малък - чувал съм, че сипват малко червен пипер в радиатора Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 . Виждал съм го приложено на танк Т 55
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        kiro_of_the_day написа:
        ако отворът откъдето тече е малък - чувал съм, че сипват малко червен пипер в радиатора Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 . Виждал съм го приложено на танк Т 55
        и зимата оставаш без парно

        Коментар


          #5
          Aleko написа:
          kiro_of_the_day написа:
          ако отворът откъдето тече е малък - чувал съм, че сипват малко червен пипер в радиатора Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 . Виждал съм го приложено на танк Т 55
          и зимата оставаш без парно
          За да не останеш без парно,сипваш добавка на Лики-Моли!Струва 5-6 лв. и е много ефективна-един приятел кара така вече 2 г.-радиатора спря да капе,парното си върви!
          Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

          Коментар


            #6
            Моя радиатор също течеше.От пазара купих една опаковка за ремонт на радиатори-нещо червено и прахообразно,което се сипва в радиатора при топла кола.Около 5 лв май беше.Оттогава оставих тубичката с антифриз в мазето .А доливах около 0.5 л на седмица.Един колега вече 3-4 години кара по този начин и не се е оплакал.А и парното ми е добро.Така,че избери сам начина за ремонт.Успех!
            Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

            Коментар


              #7
              lu40 написа:
              ... една опаковка за ремонт на радиатори-нещо червено и прахообразно,което се сипва в радиатора при топла кола.Около 5 лв май беше.
              :D Май са ти продали червено пиперче за 5 лева
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                Сега се сещам-PERM-O-SEAL или нещо подобно,все пак беше преди година
                Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                Коментар


                  #9
                  Има един тип в гаражите на такситата 12-80 срещу италиянеца. Входа е след входа за газстанцията посока Красно Село. Преди 2 години ми направи за стария Фиат радиатор от жигула и ми взе към 50-60 кинта и беше почити нов.
                  Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                  Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                  Совалката средно на LPG
                  Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                  Коментар

                  Working...
                  X