Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 2000???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто 2000???

    Здравейте,искам да Ви попитам за вашето мнение за този Фиат Пунто: Fiat Punto 1,2 Автомобили 3800 ЛВ. Данни:Дата на производство - юли 2000 г.Тип двигател - БензиновСкоростна кутия - РъчнаКатегория - ХечбекПробег - 103000 кмЦвят - СребъренОсобености:2(3) ВратиAirbagЕл. ОгледалаЕл. СтъклаМеталикНов вносСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключване Т. като съм се насочил към него, моля да споделите Вашето мнение дали модела и двигателя са сполучливи? Дали цената е ОК? За какви слабости трябва да внимавам? Скъпа ли е поддръжката?Предварително благодаря на всички отзовали се :D

    #2
    PUNTO M2

    ако е от новите си заслужава цената гледай нещо да не е прецакано компютъра например и да не пуши да работи на 4 цилинтъра.за километрите може и да не са реални/зависи де/ако може покарай е да не тропа нещо.
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Това Пунто даже знам къде стои да се продава.В големия двор пред колопистата нали?И по точно в края му от към улицата до телената оградата.Знаеш ли от колко време стои там? Ако искаш по- нова година и да не плащаш това е колата за теб.После да няма ФИАТ са боклуци.Ти най-добре си знаеш но сме го гледали за сестра ми преди един месец и бях много изненадан че още не се е продало понеже външно е доста лъскаво а обявата я имаше и в мобилето.

      Коментар


        #4
        Привет и от мен,Както е казал колегата Ключар, на първо място виж дали работи ECU-то - да не пуши да работи на 4 цилинтъра, че май това им е слабото място. (скоро смених на същото Пунто ECU-то). Виж дали има всички ключове+код картата - ако не може да се пазариш още за цената. Поогледай мотора за течове - обикновенно просълзяват от един О-пръстен до разпределителния вал - струва 2лв., ама смяната му е малко "неудобна". За чукане и тропане ще разбереш, като я покараш.Лично на мен цената ми се вижда ниска, май нещо не е в ред..ама знам ли..Успех с покупката! :D
        Brava 1.6 16v ELX 2001г.
        Punto М2 1.2 SX 2000г.
        МРАЗЯ НАП!!!

        Коментар


          #5
          абе колега много е нискацената ще му има нещо да знаете аз имам такова и сам дал за него още един пат колко това
          Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

          Коментар


            #6
            цената е уникално супер ниска ... вземи 2-3 собственика на пунто и 2-3 майстори и отивай :D ако беше в Бургас бих дошъл ...

            Коментар


              #7
              И аз вчера минах от там и го видях, в Габрово има едно такова само че тъмно синьо за 6900 и се учудих на цената, нещо е доста съмнително.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар

              Working...
              X