Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чистачки за Браво? Размери и впечатления...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И аз гледам BOSCH да са, като малката ми беше 48, а голяма 58 или 60 не съм сигурен. Но има един съсед с Брава, не от форума, кара с 2х48 .. много жалка работа ( малко площ покриват )
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #17
      Колега в Метро днес гледах чистачки като на новите коли пластик мисля че им казваха за по 6-7 лева вземи си такива продаваха ги на бройка всички размери имаше.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #18
        Конкретните чистачки се водят "Flex" и още предната седмица си купих 55/45 - не е перфектната комбинация, но това имаха в Метро. За цената си са перфектни. Тия дни ще си купя и един резервен комплект за зимата, но не и преди да разгледам тези които имам какво точно представляват. Ще се опитам и да преправя задната да е с такава. Просто от този тип чистачки по-добри няма. Днес със 120км/час мият перфектно, без да оставят следи и без да скърцат... Аз доволен!
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #19
          jenshen73 написа:
          Конкретните чистачки се водят "Flex" и още предната седмица си купих 55/45 - не е перфектната комбинация, но това имаха в Метро. За цената си са перфектни. Тия дни ще си купя и един резервен комплект за зимата, но не и преди да разгледам тези които имам какво точно представляват. Ще се опитам и да преправя задната да е с такава. Просто от този тип чистачки по-добри няма. Днес със 120км/час мият перфектно, без да оставят следи и без да скърцат... Аз доволен!
          утре си взимам колега, за колко ги взе ??
          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

          Коментар


            #20
            B1keP_B0y написа:
            jenshen73 написа:
            Конкретните чистачки се водят "Flex" ...
            утре си взимам колега, за колко ги взе ??
            Предполагам, че вече си взел и си доволен Цената на 2те е около или малко над 12лв общо.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #21
              Ако ги има и в нашето метро ще бягам да си взема, иначе съм със чистачки от практикер най-евтините 4лв. двете и вършат работа, даже много добра.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #22
                jenshen73 написа:
                B1keP_B0y написа:
                jenshen73 написа:
                Конкретните чистачки се водят "Flex" ...
                утре си взимам колега, за колко ги взе ??
                Предполагам, че вече си взел и си доволен Цената на 2те е около или малко над 12лв общо.
                не размерите от които имаше бяха от 61 нагоре .. иначе и аз ще съм с 45 и 55 ..
                Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                Коментар


                  #23
                  Аз имам VALEO,засужават си парите.
                  Fiat Bravo 1.9 jtd 105

                  Коментар


                    #24
                    Аз съм с една Champion и една Valeo. Първата определено не бива. Като стане по-студено, гумата се втвърдява и започва да "стърже". Може да съм попаднал на менте... Чакам да започне много да ме дразни и да я сменям.
                    Alfa 159 SW 2.4 Ti
                    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                    Коментар


                      #25
                      Бях с VALEO - гнусни, че чак ме нервеха. Винаги съм смятал, че чистачките трябва да чистят и при скорости над 100. Оказва се, че стандартните такива се вдигат от стъклото и не вършат никаква работа. Тези флексове са перфектни - със 120 си мият джама все едно си на място. Защо съм недоволен от Валео: скърцат, пукат, дерат. За по-малко от 3 месеца почват да правят черти и при движение не чистят... 22лв/чифта, да ги ...
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #26
                        Малко ъп на темата... Днес, на връщане от срещата на форума на Батак, валеше дъжд през целия път. Който е пътувал - знае. В петък си намазах стъклата с такъв препарат, и да ви кажа - уникално добър е. През целия път, в продължение на 150 км от Пловдив до София, не съм включвал чистачки нито веднъж а на места дъждът си беше сериозен. При скорост от около 50 км/ч и нагоре, капките падат на стъклото, и веднага излитат, пързалят се от въздушната струя и излизат от стъклото. Направо не можах да повярвам какъв ефект има от това нещо. И преди съм мазал, но определено когато е прясно намазано, и се движиш с над 50-60, просто е незаменимо при дъжд. Сега обаче шишенцето ми намалява, а имам само за още 3-4 мазания, да ви питам - от къде може да се купи, или ако се сещате за някакъв аналог подобен, ако сте виждали в България? Моето сега е ClearVue на turtlewax, купих го миналата година от ОМВ, само че нещо ги спряха там. Ако знаете някое подобно, или пък това да се продава на друго място, веднага ще си взема няколко запас.

                        Коментар


                          #27
                          аз си взех някъв от била- малък флакон, около 5-6 кинта не помня точно. после го търках с бензин, че като завали и мине чистачката седи бяло като пелена още 20 секунди. ама твоето очевидно е качествено.
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар

                          Working...
                          X