Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Един досаден шум в купето на Браво - Решен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Един досаден шум в купето на Браво - Решен

    от доста време ме дразнеше едно поскърцване идващо от таблото- в средната част около и над централата за аирбега.и съвсен случайно открих причината.барчето на скоростния лост се държи на две обърнати "V " и на два винта под пепелника.обърнатите V със върха си се захващат за барчето а с двете крачета за пода на купето.оказва се че предното обърнато ’V’ няма много много опора в пода и с времето се разхлопва и от там почва да се движи цялата предна част на барчето , почва да се трие в таблото и се получава гадно СКЪРЦАНЕРешението - две гумени подложки под всеки от винтовете към пода на ’V’ опората !Недостатък - почнах да долавям други по-слаби шумове които до сега не съм чувал

    #2
    КУпи си Фалве и от тракане на повдигачите никакво табло няма да ти скърца, даже и радиото няма да ти пречи!
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      Абе карай си колата не се вманиачавай, то на тез години и мерцедес ще се разскърца
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Не знам какви са тези постоянни писаници че бравите много скърцали. При мен всичко е перфект. Все едно сега е произведена бравата. Имаше само едно досадно потракване на таблото, когато карах по паваж, но го реших много лесно проблема просто под пластмасата на таблото напъхах друго парче пласмаска и заспа. Няма скърцания няма потраквания. Вчера карах старата ни бричка едно Hyundai pony. Е там за какво скърцане става въпрос, бравата ми изглежда като S класа спрямо него.
        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

        Коментар


          #5
          Re: един досаден шум в купето на Браво- решен

          u_bo написа:
          Недостатък - почнах да долавям други по-слаби шумове които до сега не съм чувал
          В такива случаи помага единствено музиката или просто спираш да им обръщаш внимание.При мен има скърцане, което се появява от време на време - някъде при лявата колона на таблото, най-вече като карам по паваж или мина през дупка, после изчезва, но не ми се разглобява и занимава.
          Bravo 1.6/16V ... и на газ

          Коментар

          Working...
          X