Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Фиат Пунто '00г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За Фиат Пунто '00г.

    Здравейте, новорегистриран съм тук и събирам мнения, реших да си продавам Бавареца (318 ’93), и си мисля за Пунто’00, ама много ме е страх, че каквито са капризни и нежни за наще пътища, направо се чудя. Най-много меинтересува разхода на гориво? Бих се зарадвал ако споделите съветите си!
    Д.Костадинов

    #2
    Добре дошъл.Не е лошо да напишеш с кой мотор искаш да е колата.Иначе разхода няма да е като на БМВ.
    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

    Коментар


      #3
      Нямам си на идея, какъв да е мотора, затова питам кой е хубав? Дали дизел или бензин?
      Д.Костадинов

      Коментар


        #4
        1.9 jtd
        Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

        Коментар


          #5
          айде сега, ами 1.2 също е супер мотор, аз съм с такъв
          Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

          Коментар


            #6
            Аз честно да ти кажа по-добре си карай БМВ-то и не се занимавай с глупости, ако си решил все пак, взимай jtd поне ще бега яко, а ще ти гори по-малко от бензиновия, а за газ много място няма в тези коли
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              Fiat

              Е това ме разби, честно, човек който кара БМВ да пита колко е разхода на малкото пунто Ами сравнение с твоя разход от може би 12-13/100, това пунто едва ли ще качи над 8 л.
              Nissan Primera 1.6 16v P11
              ex.Fiat Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #8
                БМВ-то вече го продадах за 5100 днес. (От Бургас съм). Сега се чудя и за Рено Клио или Меган. Пък за горенето към 11-12 в града - 7-8 извън града с включен климатик. С това поскъпване на горивата, се наложи да се разделя с бавареца
                Д.Костадинов

                Коментар


                  #9
                  Колега, нямам впечатления от "нормалните" клио-вци, но да сравняваш клио-симбол с пластмасовите врати с фиат пунто мк2 си е като кокошка срещу кон. Мегана е друга бира, но него тряя сравняваш с фиат Мареа Колкото до двигателите - 1.9 jtd си е бегачка, но и 1.2 бензин не е за изхвърляне -- 82 кончета на това купе си ги бива.
                  Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                  Коментар


                    #10
                    Имам такова пунто (2001 година) и мога да ти кажа, че въобще не са капризни !!! Минавам бързо през дупки, легнали полицаи, по някой път чак се плаша - окачването не е мръднало ... влизал съм в огромни дупки веднъж-два - никакви последствия ! Минах във варна и с 80 през един доооооста висок легнал полицай и няма последствия по окачването ... ако това ти е проблема - взимай го ! Не мисля, че ще съжаляваш ако си купиш такова !

                    Коментар


                      #11
                      Punto 1,2 8V - за предпочитане е пред клиото. А поради това, че слизаш от БМВ-то, ще ти трябва малко време да свикнеш. Ама в крайна сметка в Бургас улиците не са лоши.Успех!
                      PUNTO 1,2 8V 2001

                      Коментар


                        #12
                        Здравейте

                        Аз си купих Клио вече, 1.4 16V ’99. Дано да излезе стока
                        Д.Костадинов

                        Коментар


                          #13
                          Честито все пак
                          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                          Коментар


                            #14
                            pepo написа:
                            Punto 1,2 8V - за предпочитане е пред клиото. А поради това, че слизаш от БМВ-то, ще ти трябва малко време да свикнеш. Ама в крайна сметка в Бургас улиците не са лоши.Успех!
                            Колега,кога за последно си карал по бургаските улици,та го констатираш това?Аз последно карах в октомври и смея даа твърдя ,че от много време не съм попадал на толкова лоши улици.В центъра е лунен пейзаж.След 2 дни ще проверя как е отново.
                            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                            Коментар


                              #15
                              dudulia написа:
                              pepo написа:
                              Punto 1,2 8V - за предпочитане е пред клиото. А поради това, че слизаш от БМВ-то, ще ти трябва малко време да свикнеш. Ама в крайна сметка в Бургас улиците не са лоши.Успех!
                              Колега,кога за последно си карал по бургаските улици,та го констатираш това?Аз последно карах в октомври и смея даа твърдя ,че от много време не съм попадал на толкова лоши улици.В центъра е лунен пейзаж.След 2 дни ще проверя как е отново.
                              Често ходя и в Бургас и в Хасково и ги сравнявам с пловдивските. Та в сравнение с Пловдив...........Верно в Бургас сега копаят много за някакви тръби и ще им се стъжни. Ама това е друга тема.
                              PUNTO 1,2 8V 2001

                              Коментар

                              Working...
                              X