Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

киометраш

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    киометраш

    имам проблем с стрелката на киометража като си вдигам киометрите не се марда нормално а с вибрационно мардане

    #2
    смажи жилото на километража с малко масълце
    FIAT Tipo 1,4mi - EX
    Alfa Romeo 146ti - EX
    Alfa Romeo 156 2,4JTD

    Коментар


      #3
      Re: киометраш

      jarulmo написа:
      имам проблем с стрелката на киометража като си вдигам киометрите не се марда нормално а с вибрационно мардане
      оффПросто ми е чудно какъв език владееш :D

      Коментар


        #4
        Re: киометраш

        jarulmo написа:
        имам проблем с стрелката на киометража като си вдигам киометрите не се марда нормално а с вибрационно мардане
        оффПросто ми е чудно какъв език владееш :D
        Stilo, няма да е зле да изнесеш един кратък курс по граматика на българския език в рубриката "evergreen" на юнаците.По подобие на това което написа Kilar за маслата, бензините и газта. Ще е от полза на доста хора или както се изразяваше Жоржи Ганчев "...в полза роду". Как беше онази пиеса..."език мой, враг мой"?Извинения за "offtopic"!!!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          според мен да отворим тема ’’българският език и ние’’ и ще се обучаваме взаимно,мойе дори да си наемем частен учител

          Коментар


            #6
            ас моля за помошт а не да ми казвате за правописнитеми грешки ништо ли4но

            Коментар


              #7
              ми то наистина на шеги го пуснахме ,а относно жилото проследи пътя на жилото дали не опира в нещо и както по горе те посаветваха му сипи малко машино масло

              Коментар


                #8
                ми то човека трудно чете твоя език. Затова превеждам "а основно шилото позлати пътя на живото дали ште опича в нешто и като по горе те просветнаха му сили далго мазилно мирó"

                Коментар


                  #9
                  хахаав хора даите направо на цигански да почнем или чакаите сега му викат ромски :D

                  Коментар


                    #10
                    то циганския има специфичен изказ и словоред, но не и такива пропуски. Дори си задавам въпроса каква е точно темата, че "киометраш" нищо не ми говори. Или аз нещо не съм в час

                    Коментар


                      #11
                      чесно казано циганския е по-труден от българския,имам познат от ромски произход който ми е казвал че самата им азбука е невазможна за научаване и че много малко роми я знаят,повечето само могат да говорят,но наистина много се отплеснагхме от истинската тема

                      Коментар


                        #12
                        (относно грешките които допускам при писане,това е нарочно :D )

                        Коментар


                          #13
                          Хайде стига де

                          Коментар


                            #14
                            Ха-ха, майтап да става, също нищо лично!!Сега по темата.От опит знам,че смазване и други подобни хватки не помагат.Това вибриране на стрелката е една идея преди скъсването на самото жило.Така, че приготви си 10-15 лева,купи си ново и го смени.Поне ще спестиш още едно разглобяване на таблото.И още малко "ОФФ", следното е от "Renault" форума:........................................... .................................................. ....Здравеите не видях някои някаде да е коментирал нещо такова за тва го плиснах тука. Та някои има ли идеика как може да се повиши мощноста на 1.7i F3N 722 пишеше 100коня ма ми се види слабичка дига 185 на газ къса на друпки глупави вектри до 1.8 вклиучително ма пак ми се види слаба глупавите пасати конкуренцията на Фолцваген в този клас се опуват та за тва ако некои знае по простичак начин за покачване на показателите нема откажа савета ама не се овличаите в обяснения самоук сам пражих си основния ремонт ма на зула и интересно осхте варви Моя РЮНЕ 21 невада. Карам и една Алфа 146 и тя 100кончета ама Лета из пловдив Верно като хода на дулаг пут по работа с РЮНО-то и като разчитам на возия ама като ма фанат лудите зимам Алфонс и си ибало мамата. Та искам и Реното ми да вурви така _________________Невада ама варви вектра 1.6моно на бензин аз с 1.7 на газ и пукам шушонните
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар

                            Working...
                            X