Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги дайте съвет - не пали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги дайте съвет - не пали

    проблема е следния вчера тръгнах да ходя до Бургас качвам се във колата въртя само че среден пръст не иска да запали върти като луда бензин има ток има да те утрепе но не иска да пали дърпах ме я какво ли не но не иска мисля си че е от стъпковия мотор искарах го почистих го слагам го работи си само че пак не иска да пали блъскам си главата и незнам какво може да и е станало на ........ италиански боклук тъкмо вчера я похвалих че съм сигорен за където и да тръгна ще ме закара а то, имам я от 2 години и за първи път става нешто подобно помогнете че иначе ще я засиля и във морето да се отърва от неяНеточно заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    А бутона под седалката проверил ли си го.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      какъв е този бутон под седалката

      Коментар


        #4
        ами провери и ще видиш...натисни го ВЕДНЪЖ и пак опитай да запалиш...
        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

        Коментар


          #5
          колеги даже и незнам къде се намира този бутон и за какво е да не ме бъзикате нещо

          Коментар


            #6
            nai7 написа:
            колеги даже и незнам къде се намира този бутон и за какво е да не ме бъзикате нещо
            Не колега, не се шегуваме .Бутона се намира под шофьорската седалка. Провери има купища теми за него даже снимки качваха колеги http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...E1%F3%F2%EE%ED
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар


              #7
              добре де каква е връската със това че не иска да ми запали колата не е удряна за да спре бензина възможно ли е ако е свършил бензина тогава да е станало нещо със този бутон

              Коментар


                #8
                Абе то не е задължително да е удряна тоя бутон спира горивото от резервоара.На мен по автомивките ми се случва няколко пъти.Иди и пробвай нищо нети коства.
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар


                  #9
                  значи колега един тъпак ми кара колата и бензина и беше почти свършил запали и изгасна завъртях още 1-2 и спрях налях и 6 литра бензин но не иска да запали дърпахме я но пак не иска даже и не препуква

                  Коментар


                    #10
                    nai7 написа:
                    значи колега един тъпак ми кара колата и бензина и беше почти свършил запали и изгасна завъртях още 1-2 и спрях налях и 6 литра бензин но не иска да запали дърпахме я но пак не иска даже и не препуква
                    Колега, няколко неща:1. След като 2 години не си имал проблеми с колата и си я хвалил, как така сега се превърна в италиански боклук.2. Как установи че има бензин? По това че си налял ли? Откачи входящия или обратния маркуч от инджекциона и виж наистина има ли бензин до мотора.3. Заслушай се като дадеш контакт дали бензиновата помпа избръмчава за 1-2 секунди. Ако не - пресегни се под шофьорската седалка и натисни за всеки случай бутона отдолу - той спира тока на помпата при катастрофа.4. Ако помпата бръмчи а не се качва бензин - вземи си смени бензиновия филтър ( до задно дясно колело се намира) - може бук да ти е засмикала боклуци помпата - все пак явно над 2 г я караш колата в БГ...
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      добре де не е италиански боклук но ме е яд че когато ми трябва колата тогава стана ако помпата е засмукала боклуци какво правим тогава трябва ли да се сваля за да се почисти или те ще се отмият от бензина

                      Коментар


                        #12
                        проблема е отстранен

                        Коментар


                          #13
                          И какъв беше
                          Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                          Коментар


                            #14
                            прекъснат кабел на бензиновата помпа преди една година едно БМВ 7 ме бласна отзад и кабела се е понакъсал само че му е дошло времето и ми направи тази мизерия какво ли не ми мина прес главата днеска майстора ми вика помпата не работи викам му абе ей ти наред ли си знаеш ли колко струва една бензинова помпа та викнах един мой познат ел.техник и той го откри от кеф после като я метнах бегачката 3 дена не бях я карал та се лепнах зад един Голф 4 ама нещо много вървеше спираме гледам го то било GTI

                            Коментар


                              #15
                              nai7 написа:
                              прекъснат кабел на бензиновата помпа преди една година едно БМВ 7 ме бласна отзад и кабела се е понакъсал само че му е дошло времето и ми направи тази мизерия какво ли не ми мина прес главата днеска майстора ми вика помпата не работи викам му абе ей ти наред ли си знаеш ли колко струва една бензинова помпа та викнах един мой познат ел.техник и той го откри от кеф после като я метнах бегачката 3 дена не бях я карал та се лепнах зад един Голф 4 ама нещо много вървеше спираме гледам го то било GTI
                              Айде сега да се извиниш на колата за грубите думи! Пак се оказа, че не колата ти е виновна!

                              Коментар

                              Working...
                              X