Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За дръжките!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За дръжките!

    Колеги много са ми гадни дръжките на вратите! Мисля че всички знаете за какво става на въпрос. Да си взема нови гумени ми се струва безмислено защото пак ще се изпечат. Затова си мислех дали не мога да им обеля гумата и да ги замажа с някакав кит или няква паста от фибро стъкло и после да ги боядисам. Друга алтернатива е да си намеря дръжки от по новите модели след 2000 на които дръжките са боядисани, но по моргите продават цели врати но няма само дръжки и варианта да си купя 4 резаервни врати не ме кефи много.Въздържайте се от употреба на подобни думиМодераторски екип на fiat-bg.org
    `99 FIAT Marea Weekend 100TD

    #2
    Купи си четири нови дръжки и не се излагай! Този вариант с кита на върви! Аз, като купих колата две от дръжките ми бяха направени така. В началото се напукаха, а след това започнаха да се разпадат. След, като си купиш нови дръжки и мажи със силиконов спрей през месец и няма да имаш пробелеми!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Я несе излагай ами си сложи нови дръжки!
      Фиат Брава 1.4 12V 1998г

      Коментар


        #4
        Колега,според hit-ko новите дръжки са подобрени и нямат този проблем,а и дори да го имат след 10 години едва ли ще караш тази кола.Сменяй смело с нови!
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          Новите са пластмасови изцяло и не се белят
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Виж колегата Никола Николов в раздел продава аз съм вземал части от него и е коректен питай го за пласмасовите от марея .
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              Колега мисля че дръжки от алфа 145 или 146 пасват и те са метални.Поне така съм чул от един приятел,но незнам дали на 100% е така,можеш да го провериш като вариант.Успех!
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #8
                В новите дръжки които продават проблема е отстранен. Карам вече почти 3 години с нови дръжки и не са мръднали. Метални са дръжките на Мареа, но са по около 60лв парчето. Друг въпрос е, че трябва и да се боядисват.
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  Мойте па на пунтото се прецакаха много интересно. Т.е. само едната де. Значи като е заключена и като дръпна дръжката да проверя примерно дали е отворена вратата, тя се прибира после се едно е .. бавноразвиваща се. Бавано .. плъзга се, мисли. Обаче като е отключена и да речем при отворена врата дръпна нагоре (все едно пак ще проверявам дали е заключена) дръжката остава при горно положение. И не ще да слиза. Затварям вратата (тя съответно си се затваря) и малоумната дръжка пак започва мислейки да слиза надолу. С кво ли не пръсках по нея, не и не и не. И те така....

                  Коментар


                    #10
                    pecata написа:
                    Колега мисля че дръжки от алфа 145 или 146 пасват и те са метални.Поне така съм чул от един приятел,но незнам дали на 100% е така,можеш да го провериш като вариант.Успех!
                    Те че пасват ама колко струват твоя приятел казали ти ,една от Алфа струва колкото на Фиата четирите .
                    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                    Коментар


                      #11
                      dani389 написа:
                      pecata написа:
                      Колега мисля че дръжки от алфа 145 или 146 пасват и те са метални.Поне така съм чул от един приятел,но незнам дали на 100% е така,можеш да го провериш като вариант.Успех!
                      Те че пасват ама колко струват твоя приятел казали ти ,една от Алфа струва колкото на Фиата четирите .
                      Пасват от Алфа 147, не от 145-146 Но са много скъпи!!!
                      BMW E90 320D
                      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                      Коментар

                      Working...
                      X