Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спецификация на лагери за 125р

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спецификация на лагери за 125р

    Колеги много ще съм ви благодарен, ако някой запознат с 125р ми помогне да разбера какъв е номера на вътрешния лагер и външния конусен лагер, които се слагат на шенкела, защото имам предните два шенкела с главините, но без лагери вътре, а като не знам какви са точно не мога да ги купя ! В Бургас не можах да намеря, къде продават части за 125р, а във всички други магазини за лагери ми искат номерацията ! Много моля, ако някой има информация да я сподели защото ми е спешно !

    #2
    Части продават под новата поща, там има 2 магазина на Лада България и за Полски ФИАТ едно магазинче.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Благодаря за информацията колега още утре ще го потърся това магазинче, дано да ми помогнат !

      Коментар


        #4
        ...

        Аз досега търсих по разни каталози из нета, ама не успях да открия... Но по принцип във всеки магазин за лагери имат каталози за лагерите според марката и модела на автомобила, така че и на място можеш да ги провериш...
        Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
        Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

        Коментар


          #5
          Re: ...

          Колеги благодаря ви за помощта и отделеното време, най-накрая след като обиколих 4-5 магазина за лагери намерих един, в който мога да си поръчам лагерите.А за тези, които са от Бургас трябва да кажа, че в магазинчето под новата поща няма почти нищо за 125р.

          Коментар


            #6
            Прав си за съжаление наистина почти нищо няма. За стария Фиат на баща ми търсихме клеморед и преден ляв мигач и нямаха. Но доста се учудих като пуснахме малка обява в Черноморски фар и на другия ден се обадиха няколко човека и се сдобихме с нов мигач и клеморед за 10лв
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар

            Working...
            X