Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изпаднало копче от уредбата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изпаднало копче от уредбата

    Преди измиване едно от копчетата от панела на вградената уредба на Мареата е било паднало и сега е загубено. Какво може да се направи, освен да се лепи тиксо? може ли да се намери като резервна част?
    FIAT Marea Weekend 1.8 бензин/газ 115 к. с. 1997 г.

    #2
    Ако става въпрос за касетофона - да може да се намери втора употреба от някой друг.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Снимай и покажи за, какво става въпрос. Имам един разпарчетосан касетофон.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        За вградената музикална уредба - радио и касетофон. Говоря за копчето на таблото, което е за намаляване на звука - с едно минусче на него. Намира се най - вляво на уредбата - мутето. Дублирано е с такова на волана. В момента не мога да снимам, но ако още те интересува, ще го снимам с мобилния.
        FIAT Marea Weekend 1.8 бензин/газ 115 к. с. 1997 г.

        Коментар


          #5
          mesi написа:
          За вградената музикална уредба - радио и касетофон. Говоря за копчето на таблото, което е за намаляване на звука - с едно минусче на него. Намира се най - вляво на уредбата - мутето. Дублирано е с такова на волана. В момента не мога да снимам, но ако още те интересува, ще го снимам с мобилния.
          "Интересува" силно казано! В случая ти си заинтересован, защото ако се окаже, че е същият модел, като този, който имам в шкафа мога да ти подаря копчето. Твой избор
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Прав си, мен ме интересува. моделът трябва да е същият, Мареа уикенд 1997 г. Уредбата е вградена, с касетофон, старт - стопът е горе вляво, под него е копчето за отваряне на касетофона, а това, загубеното, е най - отдолу, вляво, мутето, това с нарисуван минус, до него е това с нарисуван плюс. Има управление на волана. Щом си склонен да ми го дадеш, освен да мина и да видя уредбата. Мобилният ми е 0888424725. Момчил
            FIAT Marea Weekend 1.8 бензин/газ 115 к. с. 1997 г.

            Коментар


              #7
              http://www.youtube.com/watch?v=bX82L...eature=related Това ли е?
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Да, това е уредбата, а копчето е това, което е за намаляване на звука, там, където се вижда пръстът. В ляво от дисплея, където са три копчета, едно голямо в средата и две по - малки от двете страни, лявото, на което има нарисуван минус.
                FIAT Marea Weekend 1.8 бензин/газ 115 к. с. 1997 г.

                Коментар


                  #9
                  Тогава пиши на лични за да се разберем, кога и, къде ще минеш да ти го дам.
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Ако някой се е засегнал - просто чаках да ми дадете някакъв начин за връзка. Сериозен съм, едно момче ми предложи вариант, даде телефон, свързахме се, намерихме се, свърших работа. Без опит за връзка аз също помислих, че някой се бъзика. Въпреки това няколко пъти дадох телефона и имейла си. писах и на съобщения, но нямах отговор. Едва сега получих поща, че колегата едва ли не е засегнат. Ако е така, се извинявам. В този форум държа да имам добра репутация и не мисля, че с нещо до тук съм я засегнал. Готов съм и за лична среща, благодаря за желанието за подаряване на прословутото копче и ще го приема.
                    FIAT Marea Weekend 1.8 бензин/газ 115 к. с. 1997 г.

                    Коментар

                    Working...
                    X