Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с оборотите - не ми държи нормалните обороти.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с оборотите - не ми държи нормалните обороти.

    вижте колеги проблемът е следният - от време на време, като паля не ми държи нормалните обороти смисъл да се вдигат до 1500-1600 и после да падат на 850, ами едвам ги вдига до 1000 и чак като подам газ тогава се нормализират другото, което става е като запаля дига ги до 1500 и после падат на 1000-1100, ако не и по-високи това са проблемите при палене но днеска стана и друго по време на движение като спра на някой светофар падаха много надолу, чак 500 и колата започва да притреперва като и дам газ или тръгна на следващия светофар пък ги държи по високи!моля ви помогнете от това, което съм чел по форумите май е от така нареченото стъпково моторче, но не съм сигурен и ако е от него имате ли представа колко струва и как се сменя!!предварително благодаря!!
    по-добре да те мислят за глупак, отколкото да си отвориш устата и да разсееш всички съмнения!

    #2
    Re: проблем с оборотите

    chamillionaire написа:
    вижте колеги проблемът е следният-от време на време като паля не ми държи нормалните обороти смисъл да се вдигат до 1500-1600 и после да падат на 850 ами едвам ги дига до 1000 и чак като подам газ тогава се нормализират другото което става е като запаля дига ги до 1500 и после падат на 1000-1100 ако не и по-високи това са проблемите при палене но днеска стана и друго по време на движение като спра на някой светофар падаха много надолу чак 500 и колата започва да притреперва като и дам газ или тръгна на следващия светофар пък ги държи по високи!моля ви помогнете от това,което съм чел по форумите май е от така нареченото стъпково моторче но не съм сигурен и ако е от него имате ли представа колко струва и как се сменя!!предварително благодаря!!
    колега има поне 10 теми като твоята та и обяснения като твоето дори като го четох се зачудих дали не е някоя стара тема ама не...използвай търсачката мисля че проблема беше разрешен във всички пуснати теми...ето какво намерих аз http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...EE%F0%EE%F2%E8 )
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      колега има поне 10 теми като твоята та и обяснения като твоето дори като го четох се зачудих дали не е някоя стара тема ама не...използвай търсачката мисля че проблема беше разрешен във всички пуснати теми... ето какво намерих аз http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...EE%F0%EE%F2%E8 )Към Кисело: Колега, проблема не е решен на цитираната по-горе страница. Ако знаеш отговора, моля те, направо го напиши, или да търсим по-стари теми.
      FIAT TIPO 1.4 i.e.

      Коментар

      Working...
      X