Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на ПУНТО да ама какво ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Покупка на ПУНТО да ама какво ?

    Ако темата ми не е за този раздел предварително се извинявам.И така искам да си копувам пунто от тия най първите обаче нз това което искам дали има такъв вариант. В смисал искам да е с 2 врати, и да е от тези дето са с 6 скорости (не знам как се водят ако някои знае да каже) , да е бензиново и по възможност със ТУРБО (имали фабрично ?) . От тук имам още един въпрос колко коня е най мощното от тези защото като гледам в МОБИЛЕ.БГ 52 , 55 коня и ми се плаче , и колко големи джанти могат да му се сложат ? Защото много се кефя на такива малки колички с големи джанти някаде 16 ки примерно и мойе ли и още по големи, а да и в никакъв случай не искам вграден касетофон и горе доло колко пари да очаквам да ми излезе цялото удоволстивие Мерси на всички предварително
    кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

    #2
    Пунто турбо е 1,4 133(4-5-6) к.с. така и не разбрах колко е последната цифра, но там някаде 6-те скорости ги слагат на 55-60 (демек с малкото коне) до колкото знам а за Джантите можеш да си сложиш и 22 ако искаш няма невъзможни неща. Вградения касетофон това ми звучи тъпо освен ако не се бъркаш с касетофоните на брава браво мареа онея големите пунтото няма такъв, така че можеш да сложиш каквото искаш а колкото за цената виж в продава имаше едно ако не са повече. П.С. Може и да съм объркал нещо от написаното успех.
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    Коментар


      #3
      55 -60 имаш в предвид 60 к.с. ли ? Ако е така пфу то какаъв е смисала тогава да има 6 скорости а и другото на 1.6 няма ли с турбо ? . И ако е това дето е 133 коня скоростите къси ли са? Имам в предвид аз имам Типо 98 кон4ета уж 5 скорости ама при 150 км /ч отивам горе на 5000 оборота и съответно почва да харчи като ламя За касетофона може би се бъркам Другото е какво да гледам какви са му основните и най-често срещаните проблеми ? И изобщо заслужавали си или да се ориентирам към Браво ?
      кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

      Коментар


        #4
        Ето тук има повече инфо http://www.punto.hit.bg/teh.html Като цени са между 3000-5000лв Със 6 скорости рядко се срещат, както и с по мощните двигатели
        http://vbox7.com/play:9726159a

        Коментар


          #5
          малка поправка http://www.punto.hit.bg/teh.html
          Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
          Втората......пак същата!
          (_-_)______////_______(_-_)
          Punto75-Вече на жената!
          Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

          Коментар


            #6
            интересно ми е ако си взема Пунто ГТ дали може да му се сложи 6 скоростна кутия 4е за момента май само то ми хваща окото иначе повече мощост не виждам смисал да има с това леко купенце направо ще хвърчи
            кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

            Коментар

            Working...
            X