Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко отделя съединителя ви докато....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко отделя съединителя ви докато....

    зацепи и отдели направо? за 1.4 браво говорим...когато го сменихме при христо забелязах че зацепва към средата и малко нагоре напълно зацепва...1-2 седмици след това и около 1000 км почна да зацепва ниско..демек натискам до пода и като вдигна "с-око-мерени" 3-4 санта почва да зацепва а колата гасва към средата на хода на съединителя...иначе продължава да си е мек педала и никакъв проблем със скоростите. така ли е и при вас??
    фиат браво 1.4 12в
    фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

    #2
    Re: колко отделя съединителя ви докато....

    grnka написа:
    зацепи и отдели направо? за 1.4 браво говорим...когато го сменихме при христо забелязах че зацепва към средата и малко нагоре напълно зацепва...1-2 седмици след това и около 1000 км почна да зацепва ниско..демек натискам до пода и като вдигна "с-око-мерени" 3-4 санта почва да зацепва а колата гасва към средата на хода на съединителя...иначе продължава да си е мек педала и никакъв проблем със скоростите. така ли е и при вас??
    Според мен е напълно нормално да отделя ниско долу при нов съединител
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      и христо същото ми каза по телефона ама де да знам...маняк съм станал на тая кола дееееее...някой друг колега?сигурно няма да мога да спа тая вечер
      фиат браво 1.4 12в
      фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

      Коментар


        #4
        Щом отделя долу значи е супер
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          направих следния експериментзадържих 2-3.000 оборота,дръпната ръчна догоре вкарах на първа и 2-3 санта от пода почна да зацепва,демек усещам че колата започна да кляка и задържам газта и към средата на хода на съединителя колата изгасна...това според вас е нормално не е въпрос на жило и т.н. нали????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D педала е мек без хъркания и т.н.
          фиат браво 1.4 12в
          фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

          Коментар


            #6
            ако ти е ниско може леко да се натегне жилотои при мен беше така
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Аз обичам висок съединител и съм си го регулирал така, че да ми отделя доста високо - всеки, който по някаква причина е карал мои коли ме праща за съединител. Но не би. Също така съм си сложил пружина на педала на газта, защото обичам пък тя да ми е твърда...

              Коментар


                #8
                Абсолютно нормално ти работи съединителя! Изоббщо не зна м защо си кахърен!

                Коментар


                  #9
                  ахам...преди малко открих че стелката е бая дебела и педала не падаше съвсем надолу...преместих я малко към мене и си е ниско ама не чак толкова притеснително...мерси пичове...едно последно питане..как може да се регулира?по един оборот всеки път и проба нали?лека нощ
                  фиат браво 1.4 12в
                  фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

                  Коментар

                  Working...
                  X