Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Uno 45 - Шум от вентилацията и други въпроси

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Uno 45 - Шум от вентилацията и други въпроси

    Здравейте, от днес съм собственик на Фиат Уно, колата е от 1993 г. в общи линии много ми харесва, но имам няколко малки проблема.Единият е, че когато включа вентилатора на охлждането той почва да трака, предишният собственик каза, че преди е имал такъв проблем, сменил е моторчето на перката, около два месеца е нямал проблем и после пак е почнало да трака. Това често срещан проблем ли е и найстина ли не може да се поправи по-трайно?Другият проблем е ключа на фаровете, развалена е ръчицата на фаровете, и в момента са дадени на контакт, така че да светят винаги когато се запали колата, разбрах че ключа бил сравнително скъп и доста труден за намиране, а имало и голям шанс да се прецака бързо след това. Това вярно ли е, лесно ли дефектира тази част от колата, бих се радвал и ако ми кажете къде би било най-добре да си търся резервни части и да си карам колата на ремонт.Благодаря ви предварително и извинявайте за безбройните въпроси, просто съм нов шофьор на Уно
    Fiat Uno 45 Fire

    #2
    Здравей.Да ти е честита новата придобивка.Резервни части можеш да си потърсиш при италянеца в Овча купел,там каквото и да съм търсил съм намирал.За сервиз кво да ти кажа,аз ходя в един на Ботевградско шосе срещу Опел,доволен съм.Успех и безаварийно каране.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар

    Working...
    X