Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Петна по предната броня.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Петна по предната броня.

    Колеги помагайте!Забелязах онзи ден на предната си броня нещо като теч от масло (не казвам, че е такова. Така изглеждат самите петна). Та се попритесних и питах познати, които ми казаха, че съм го опръскал с нещо без да искам, а то сякъш става по-голямо. Прикачам файл от снимка на стило, за да ви покажа къде точно се е оцапало. По-късно ако има нужда ще снимам самите петна.ПС: Опростете ме ако въпроса е глупав и наистина няма как там да тече нещо. Млад съм и съгрешавам.
    Прикачени файлове
    Fiat Stilo 1.9 JTD

    #2
    Опръскано е от нещо, там масло няма от какво да ти тече.
    Fiat Punto 1.7TD
    Mazda 626 2.0
    Fiat Croma 2.4 Multijet

    Коментар


      #3
      Колега,и аз един два пъти съм виждал масло точно там ама според мен е чиста случайност,че и на двамате е било оцапано на едно и също място...просто няма откъде да пада там.аз си мисля,че като съм проверявал маслото и е капнало от щеката там.

      Коментар


        #4
        може да е от някой издухан таралясник, дето е бил пред теб
        Брава 1.6 16V ELX
        Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

        Коментар


          #5
          При мен на бравата пред радиатора минава една траба като серпентина от хидравликата май служи за охлаждане на хидравличната течнос. Да не ти покапва от там ?
          FIAT BRAVA 1.2 16V 1999г. HSX

          Коментар


            #6
            На колегата със Стилото може,ама аз неам хидравлика.

            Коментар


              #7
              Там някъде би трябвало да ти минава радиатора на турбото и може да е от него, а може и да не е от твоята кола, но за всеки случай провери радиатора.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                Благодаря за отговорите! Утре съм на сервиз и ще им кажа да обърнат внимание на това. Ще пиша причината да няма такива дето се чудят като мене.
                Fiat Stilo 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  Колеги и на моето Пунто забелязвам такива петна доста често точно под номера, и съм се чудил доста от къде идва тази течност. Но всичкото чудене остава без резултат. Даже в момента пак го има.
                  Временно карам Punto докато събера пари за Ferrari

                  Коментар


                    #10
                    xarixito написа:
                    При мен на бравата пред радиатора минава една траба като серпентина от хидравликата май служи за охлаждане на хидравличната течнос. Да не ти покапва от там ?
                    При Брава и то бензинова не знам да минава серпентина за хиравликата за охлаждане и не съм чувал до сега хидравлинчното масло да загрява.Колега не пиши небивалици че някой ще вземе да ти повярва и тогава става една.
                    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                    Коментар


                      #11
                      Ами ако изскаш ще ти я снимам и ще ти ПОКАЖА. Преди десетина дни си правих хидравликата и я видях въпросната серпентина. Напълно съм сигорен, че е от хидравликата защото и аз не бях виждал такова нещо. Така, че колега като не си в час по добре не се обаждай.
                      FIAT BRAVA 1.2 16V 1999г. HSX

                      Коментар


                        #12
                        dani389 написа:
                        xarixito написа:
                        При мен на бравата пред радиатора минава една траба като серпентина от хидравликата май служи за охлаждане на хидравличната течнос. Да не ти покапва от там ?
                        При Брава и то бензинова не знам да минава серпентина за хиравликата за охлаждане и не съм чувал до сега хидравлинчното масло да загрява.Колега не пиши небивалици че някой ще вземе да ти повярва и тогава става една.
                        Колега напълно съм сигурен, че има, но честно казано не съм забелязал да стига чак до отпред. На старото ми пежо представляваше една извита тръбичка и си висеше точно зад рейката и ми беше запушена и като загрее маслото волана ставаше отвратителен, че съм я сменял веднъж, та ми се струва че и при фиятите е до рейката, но не стига чак до охладителния радиатор.
                        --Старата ръжда любов не хваща!--
                        156 sportwagon 1,9 jtd 115
                        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                        Коментар


                          #13
                          От реиката отива да серпентината чак до пред радиатора и тогава се връща до хидравличната помпа. Нека погледнат и други колеги с 1,2 16V.
                          FIAT BRAVA 1.2 16V 1999г. HSX

                          Коментар

                          Working...
                          X