Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо 1.8 двойноназъбения ремък и ролка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Типо 1.8 двойноназъбения ремък и ролка

    здравейте колегиче не съм специалист не съмама нещо ма баламасватвчера оставих колата да и сменят едината задна главина и викам на майстора да свали динамото щото има едно виене се едно че има турбосвали го тойзапалих без динамо пак виемахна всички ремъци и без хидравкика без водна помпа пак виеи се сетих че като сменяха ангренажния и двойноназъбения ремук и майстора каза че за двойноназъбения нямало ролка от каде да земе и е оставил старата и си помислих че тя виеходих в ЕУРО07според техния каталог няма такава ролка на мотораа сега де ?
    Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

    #2
    Re: Типо 1.8 двойноназъбения ремък и ролка

    Колега ,сменя се само лагера на обтяжната ролка на баланс ремъците.Отиваш в СКФ с цялата ролка и за 10 лв ти го сменят.Според мене ще ти остане виенето,досега на всичките ми Типо-та,а сега и на Дедрата пак си вие мотора.Има един лагер който е набит на предния баланс вал и на него се опира гърба на ангренажния ремък,провери и него щото си заминава ,па е доста скъп - около 40лв беше.
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #3
      Re: Типо 1.8 двойноназъбения ремък и ролка

      borkoi написа:
      здравейте колегиче не съм специалист не съмама нещо ма баламасватвчера оставих колата да и сменят едината задна главина и викам на майстора да свали динамото щото има едно виене се едно че има турбосвали го тойзапалих без динамо пак виемахна всички ремъци и без хидравкика без водна помпа пак виеи се сетих че като сменяха ангренажния и двойноназъбения ремук и майстора каза че за двойноназъбения нямало ролка от каде да земе и е оставил старата и си помислих че тя виеходих в ЕУРО07според техния каталог няма такава ролка на мотораа сега де ?
      Euro07 хахахха най големите разбирачи.Повече там няма да позволя и на кучето ми да стъпи.Същите като Аутоплюс са оядоха се и не обръщат внимание на простосмъртни.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        благодаря за инфото другата седмица имам пътуване и като се върна ще се занимавам с ролката
        Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

        Коментар

        Working...
        X