Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

VIN...Цвят на колата..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    VIN...Цвят на колата..

    хм след проверка във еПЕР...ми дажат колата че трябва да е матово синя или нещо подобно...проверих и в някой други страници пак така...а колата е сив металик...!?!?!? онзи ден разглабях кори работи гуми махах балатуми какво ли не всичко си е сиво...и няма следи от боядисване...нито имаше следи някой преди мен да е свалил нещо...някакви идеи?!на багажника има лепка 030 Gray...а и по данни я дават 11-ти 97-ма...а по талон е януари 98-ма...а като рових из купето ми попадна лепка 11.1997... ?!
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    #2
    за цвета не знамза регистрацията - в талона е датата на регистрация на колатаа във ВИН-а е датата на производство
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Eper-а показва цвета на интериора при мен, не и цвета на колата. Да не би тапицерията ти да е синя и да се бъркаш.
      Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

      Коментар


        #4
        Това, което ти излиза като цвят е цвета на тапицерията.Е-пер-а май не даваше цвета на колата.Гледаш Interior car col. или нещо друго?
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          По вин излиза цвета на интериора. Велурено синьо е моя ...
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #6
            Явно италианците си падат по синьото, защото и моето е такова
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              #7
              аха ясно явно съм се объркал... добре че бях се притеснил благодаря за отговорите
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #8
                Градски, а представяш ли си Велурено Син какъв цвят е за боя?????????
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  jenshen73 написа:
                  Градски, а представяш ли си Велурено Син какъв цвят е за боя?????????
                  хахаха ами не...доста трудно ми беше да си го представя ама...знам ли...те такива обяснения имат за тея бои че...пример : черна със зелени перли...глупости пълни...хехе
                  Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                  BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                  BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                  Коментар


                    #10
                    Тъпи въпроси - ама тъпи! Веднага се замисляш - ами ако реша да си я боядиша бяла на черни и сини точки!? Как производител ще кодира цвят на колата бре!? Амма че сте...

                    Коментар


                      #11
                      PASSARELLA написа:
                      Как производител ще кодира цвят на колата бре!? Амма че сте...
                      На Opel се кодира цвета на купето във VIN-a. Кодира се с трицифрено число( на позиция 7,8 и 9 в номера мисля че беше), точно преди буквата за годината на производство.FIAT не го кодират ...
                      FIAT Brava 1.6 16v '97

                      Коментар


                        #12
                        PASSARELLA написа:
                        Тъпи въпроси - ама тъпи! Веднага се замисляш - ами ако реша да си я боядиша бяла на черни и сини точки!? Как производител ще кодира цвят на колата бре!? Амма че сте...
                        колега немисля че въпроса ми е тъп....първо..и второ гаранция ти давам че в този номер може да се кодира точно толкова информация колкото ти е нужна или искаш...а ако ти си решил да си пускаш поръчкова бяла на черни и сини точки ще ти я кодират също ако пожелаят...така че благодаря за...отговора ти въпреки че то не е точно отговор...
                        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                        Коментар


                          #13
                          Catalogue: 1V | BRAVA BZ/DS (1995-199 MVS: 182.151.0(0) | BRAVA 1910 TD. "SX" (100CV) Engine Stamp: 182A7.000 Version Code: 182BF Version: V2 | SX Engine Version: M8 | 1910 TB/DS 100CV Interior: 306 | BLUE FABRIC Vehicle No: 04597687 Engine No: 0932788 Prod. date: 1998-02 и моита е така спокоама верно маи на всички интериора ни е син
                          Fiat Brava
                          Volkswagen Golf
                          и тия три неща

                          Коментар


                            #14
                            Моя е "281. BLUE VELVET"

                            Коментар


                              #15
                              еее ти си терикат човек аз съм си само с плат
                              Fiat Brava
                              Volkswagen Golf
                              и тия три неща

                              Коментар

                              Working...
                              X