Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инсталация на километража..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Инсталация на километража..

    Здравейте колеги,днес на слънцето забеляжах че фиатката ми ( браво 1.6 96 г.) имам на таблото крушка за отворена врата (или поне беше като врата )и реших да отворя таблото и да видя защо не свети . на нейното место беше поставено бяла основа на крушка без медни прпвпдници сложих друга ала пак не светна също забелязах че има крушки за вентилатора (така изглеждаше и за стопове или поне така пишеше ) но от тези нито една не светна имаше и едни жълти явно само за мостчета смених повечето и от новите нищо само едни явно вградени крушки за (abs) и едно човече с кръгче пред него който немога да ги изгася сега (след като махнах тези жълтите който са като мосчета бих ги сложил пак ала незнам каде бяха ;( ) и също така искам да ви питам може ли някак да се оправи една писта която беше окъсена (вижда се каде е прекъсната )Благодаря Ви предварително !
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    #2
    Пистата може да се оправи като я примостиш с кабел,а за лампите които не светят защо се мъчиш да правиш нещо което не е заложено като обция в колата ти.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      ми знае ли човек това с картинката на врата мисля че във всяка кола го има за абс-са е диот който не може да се свали от зат като крушка.
      1.6 16v 96 г. 103 hp.
      България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
      Да мина да те взема...или да взема да те мина?

      Коментар

      Working...
      X