Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имат ли bravo/a, marea нагреватели на огледалата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имат ли bravo/a, marea нагреватели на огледалата

    имат ли bravo/a, marea нагреватели на огледалата,ако дакое ниво на оборудване имаГрешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Brava
    Volkswagen Golf
    и тия три неща

    #2
    Електрическите огледала са с подгряване.

    Коментар


      #3
      ...и нагревателите се включват заедно с нагревателите за задното стъкло...

      Коментар


        #4
        Колегите вече ти казаха ама аз ще допълня че на външен вид не си личат ,други марки имат лентичка подобна на нагревателите на задното стъкло но при Фиат няма .
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          мерси момчета защото голфа ми е със ел огледала и има нагреватели а бравата ми няма и мяма нагреватели и за това исках да питам
          Fiat Brava
          Volkswagen Golf
          и тия три неща

          Коментар


            #6
            dani389 написа:
            Колегите вече ти казаха ама аз ще допълня че на външен вид не си личат ,други марки имат лентичка подобна на нагревателите на задното стъкло но при Фиат няма .
            Е има си същото ама е на гърба на стъклото. Иначе отпред нали ще ти пречи да виждаш, освен ако не е свръхтънко, като например "електрически нагреватели на предното стъкло" на рено лагуна комби съм го виждал. Едни супер супер тънки зигзагообразни линийки...

            Коментар


              #7
              Точно за такива линийки и аз исках да кажа.
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар

              Working...
              X