Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти на корса Б стават ли за пунто 1.2 75

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти на корса Б стават ли за пунто 1.2 75

    хора помагайте!!! Дайте жокер джанти на корса Б стават ли за пунто 1.2 75.Джантите са 14 цола но ме притеснява полтовото разстояние на опела е 4Х100 а на фиата 4Х98 как да се "побългари" и възможно ли е? Колега, заглавието ти е в пълен разрез с правилата на раздела. Модерирано.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Bravo 1.6 16v не пипам десния педал, че направо полудява

    #2
    Не стават. За Фиат- само от Фиат, Ланча или Алфа... или Лада.
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      Възможно е с ексцентрични болтове ,но на твое място не бих го правилЧервения цвят е запазен за модериране.Модераторски екип на fiat-bg.org
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Ако са на далавера ги земай и ги препродавай друго не ти препоръчвам
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Колега sharky_871,ти за едни джанти такъв вик нададе,помислих,че колата съвсем е закъсала!По-спокойно за в бъдеще!
          Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

          Коментар


            #6
            Що викаш бе? :D
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Става ама до 80-90 км!!След това ще се сцепиш от трептене и вибрации!!Карах лада с джанти от бмв-лудница-не че не я карах 2 години ама и тя рядко дигаше повече от 90! :D :P

              Коментар


                #8
                пфуу

                добре кажете ми тъй като сега се боядисва моя фиат и не знам какво трябва да ремонтирам като за начало.тъй каъо още даже и номера няма.освен масла филтри и ремъци.кое друго е важно!!!то4но за този фиат?
                Fiat Bravo 1.6 16v не пипам десния педал, че направо полудява

                Коментар


                  #9
                  Re: пфуу

                  sharky_871 написа:
                  добре кажете ми тъй като сега се боядисва моя фиат и не знам какво трябва да ремонтирам като за начало.тъй каъо още даже и номера няма.освен масла филтри и ремъци.кое друго е важно!!!то4но за този фиат?
                  Ти се надявай да нямаш нищо за правене, закарай го да проверят електрониката на компютър и ще разбереш, търси има много теми кой какви проблеми има и какво е правено. Като имаш конкретен проблем пиши, кой знае какво и има на твоята кола
                  --Старата ръжда любов не хваща!--
                  156 sportwagon 1,9 jtd 115
                  ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                  Коментар

                  Working...
                  X