Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бравите на Fiat Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бравите на Fiat Brava

    Някои може ли да ми кажe колко ще ми струва да сменя четирите брави на Fiat Brava (1.8 16v 199

    #2
    за дражките говориш нали?аз знам че вървят по 40 лв. бройкатаи било трудоемка
    Fiat Brava 1.6 16V 2001

    Не на войната по пътищата !
    http://media.causes.com/ribbon/478500

    Коментар


      #3
      Не е много трудно аз на моето браво съм го сменил Работата стана за около 2 часа защото много се забавих с първата врата а втората я направих за около по-бързо за около 30/40 минути .
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #4
        а марейските дръжки дали стават за брава?защото те май са по различнии не се прецакват кат на браватамойте почнаха да се ронят леко като изгорени от сланцето изглеждат
        Fiat Brava 1.6 16V 2001

        Не на войната по пътищата !
        http://media.causes.com/ribbon/478500

        Коментар


          #5
          На някой марей са като на браво и браво но някой са с по-хубави(това предполагам го знаеш) от мареа на браво,брава стават но мисля че се преправят малко марейските дръжки.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #6
            Четирите дръжки струват межди 110 и 140 лева зависи къде ще ги купиш .А смяната е много лесна .Аз търся едни пласмаси декоративни които се лепат върху дръжките веднъж съм виждал такава Брава но аз намирам само за VW.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              аз си намерих за по 38лв бройката ама не им е дошъл реда още...
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #8
                www.axm-auto.comТам ги има на по-ниска цена,ама някой трябва да си направи труда да отвори и да погледне.
                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                Коментар


                  #9
                  Аз за по 30 ги намерих ама не ми се дават толкова пари за керливи дръжки,дразнят ме но се правя че неги виждам.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    за bravo-to ми бяха 67 2те
                    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                    Коментар


                      #11
                      dudulia написа:
                      www.axm-auto.comТам ги има на по-ниска цена,ама някой трябва да си направи труда да отвори и да погледне.
                      дай ми линк че нещо неможах да ги намеря там...
                      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                      Коментар


                        #12
                        dani389 написа:
                        Аз за по 30 ги намерих ама не ми се дават толкова пари за керливи дръжки,дразнят ме но се правя че неги виждам.
                        Ако ги обелиш от гумата всичките няма да ти прави впечатление колега.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          kiselo написа:
                          dudulia написа:
                          www.axm-auto.comТам ги има на по-ниска цена,ама някой трябва да си направи труда да отвори и да погледне.
                          дай ми линк че нещо неможах да ги намеря там...
                          Не мога да ти дам линка директно на страницата с дръжката защото не излиза.категорията е "каросерия ,интериор" Подкатегория "външни дръжки"каталожен номер на предна дясна дръжка е 46440183.Пусни го в каталожен номер и ще ти излезне веднага.На тази цена имаш и отстъпка.
                          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                          Коментар


                            #14
                            Tornado написа:
                            dani389 написа:
                            Аз за по 30 ги намерих ама не ми се дават толкова пари за керливи дръжки,дразнят ме но се правя че неги виждам.
                            Ако ги обелиш от гумата всичките няма да ти прави впечатление колега.
                            За това не бях се сетил благодаря ти още утре ги оголвам.
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар

                            Working...
                            X