Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Минах бързо през легнал полицай - какво да проверя ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Минах бързо през легнал полицай - какво да проверя ???

    Здравейте ... През пребиваването си във Варна отидох на една от срещите на клубовете им ... страхотно си изкарахме, но преди това като търсех мястото - минах с 80 през един 10-13 см легнал полицай ... освен изкривения таван от главата на един приятел не съм видял други последици ... джантите са здрави, гумите също, амортисьорите не помръдват ... има ли нещо, което според вас трябва да погледна ? Мерси предварително...

    #2
    Младо си и зеленооо....Затуй така е станало!Сега карай внимателно следващите няколко дни и се ослушвай за странни шумове и това е .
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      По принцип ако гърнето си е на мястото други поражения не би трябвало да имаш. :D
      BRAVA 1,4 12V
      Nissan Navara

      Коментар


        #4
        дали е жив
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          Боже за кво се притеснил Тук на супер Бойко наместниците, които са решили, че ще кърпят улиците правят не дупки, ами трапове по 5 + см и ги зарязват със седмици и аз не мога да им науча местата, та ги връхлитем с от 50 до 90 и още нищо ми няма, ти за един легнал милиционер се притесняваш (който е с полегати краища)

          Коментар


            #6
            Зависи откъде е минал, през главата или през другаде.
            FIAT BRAVO II 1.4 GPL
            FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
            FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
            FIAT UNO 1.5

            Коментар


              #7
              не през главата, през другаде..... ама освен кривия покрив, не вярвам друго да има, все пак гледайте клипа от срещата и ще видите какви изпълнения имаше... то не бяха ръчни, то не бяха гуми... и то от моторче 1.2
              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
              ИТАЛФЕСТ 2007

              Коментар


                #8
                phoenix написа:
                не през главата, през другаде..... ама освен кривия покрив, не вярвам друго да има, все пак гледайте клипа от срещата и ще видите какви изпълнения имаше... то не бяха ръчни, то не бяха гуми... и то от моторче 1.2
                На втория клип да гледат стикера :Dимах предвид дали е възможно купето да е усукано, че нещо много странен звук вадят моторчетата на централното - чува се как се суркат :Oно сега това е най-малкия ми проблем ... трябва нова броня да купувам, дойдох само да си взема полицата от каското

                Коментар


                  #9
                  Прегледай си и очите. Няма да е зле да ги виждаш тези полицаи. И изобщо, струва ми се, че е добре да позабавиш малко темпото. Ти имаше пусната тема, в която фабулата се въртеше около това, че един Ситроен, ако не се лъжа, не беше спазил дистанция докато се движи пред теб
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #10
                    Е колега миналата година с едно BMW с един приятел минахме през една бабунка с 180км/ч и след това счупен радиатор,броня и четири изстървали амортисьора.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар


                      #11
                      Lane Staley написа:
                      Прегледай си и очите. Няма да е зле да ги виждаш тези полицаи. И изобщо, струва ми се, че е добре да позабавиш малко темпото. Ти имаше пусната тема, в която фабулата се въртеше около това, че един Ситроен, ако не се лъжа, не беше спазил дистанция докато се движи пред теб
                      Ти май не си ходил на морска гара във Варна, а ? И кажи ми ако видиш прав широк път със стени от двете страни няма ли да я натиснеш ??? и 80 км/ч не е голямо натискане, а нормална скорост според мен за такава улица, това че преди са правели гонки там и за това са сложили легнали полицаи е отделен въпрос ...

                      Коментар


                        #12
                        Ама как знаеш защо са полицаите.. А и не само заради гонките, а точно заради "И кажи ми ако видиш прав широк път със стени от двете страни няма ли да я натиснеш ???"... Защото тази улица е на територията на град Варна и там важи максимална скорост 50км/час Знам ги и 2та полицая - минах преди години от там с 60 - и през двата... За щастие не изкривихме нищо по колата, но старите ми амортисьори умряха на място...
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13
                          kiler_4o написа:
                          Lane Staley написа:
                          Прегледай си и очите. Няма да е зле да ги виждаш тези полицаи. И изобщо, струва ми се, че е добре да позабавиш малко темпото. Ти имаше пусната тема, в която фабулата се въртеше около това, че един Ситроен, ако не се лъжа, не беше спазил дистанция докато се движи пред теб
                          Ти май не си ходил на морска гара във Варна, а ? И кажи ми ако видиш прав широк път със стени от двете страни няма ли да я натиснеш ??? и 80 км/ч не е голямо натискане, а нормална скорост според мен за такава улица, това че преди са правели гонки там и за това са сложили легнали полицаи е отделен въпрос ...
                          А ти какво смяташ, че трябва да караш с толкова колкото можеш или с толкова колкото трябва? Ако някой "рацер" с БМВ 5ца да речем може да вдигне там 150 и те подмине като малка гара, нали ще пишеш тук "Ама да знаете как карат... като луди" А де факто разлика не би имало, само дето за него 150 са като 80 за теб Един съвет - ходи на картинг поне веднъж седмично. Там ще освободиш напрежението, ще си знаеш колко си бърз и добър, а на пътя го давай по-разумно. За твое добро е. И за доброто на околните.
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            #14
                            Е то има голямо значение от колата и от легналия полицай, дали ще имаш последствия по колата един господ знае, аз миналата година като се прибирах от морето минах през някво село точно преди да се отбия за хаимбоаз и карам си аз със 60-70 и в един момент цялата кола подскочи и кво да видя легнал полицай и то перфектно маскиран с цвета на пътя и висок около 30 см и широк 50-60 представяйте си колата пълна до горе 4 човека и в крайна сметка само задни амортисьори, ама пежо 405 на 20 години, то това си е дзвер как не се разпадна не знам......Миналата седмица се прибирам от работа и гледам една А4 спряла точно след легнал полицай и то от новите пластмасови, и едното колело отпред гледаше звездите. Ама така ще е като не знаем как да караме и използваме улиците в кварталите за писти за дрифтове, ще ни слагат полицаи и легнали и прави.... карайте разумно и ще стигнете далеч.
                            --Старата ръжда любов не хваща!--
                            156 sportwagon 1,9 jtd 115
                            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                            Коментар


                              #15
                              Не съм казал, че съм я изпънал до край... натиснах я до 80, малко над нормалното за такава улица (не ми казвайте колко е ограничението - много малко хора го спазват - аз го нарушавам по някой път, но никога не прекалявам - не карам с несъобразена скорост) ... но този легнал полицай нещо не го видях ... И не превръщайте темата в "как да караме" - не това беше въпроса ! И btw бмв-то не със 150, ами със 80 ако мине от там ще си остане там ... На картинг писта варна времето ми е 1:15:926 с 200 кубиков картинг Следващия път по-добре

                              Коментар

                              Working...
                              X