Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рейка Брава, къде и как

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Рейка Брава, къде и как

    значи май се оказа че рейката ми тропа, довечера ще знам със сигурност, кажете моля къде в София да я оправя, защото чух че нова била към 700 лв

    #2
    моля помагаите, реиката е, поне така казват във Вантотреид

    Коментар


      #3
      Milko написа:
      моля помагаите, реиката е, поне така казват във Вантотреид
      колега рейката или накрайниците на рейката щото разликата е огромна ако е накрайник лесно около 30 лв за двата ако е рейка втора употреба 100лв и си ок някъде из форума се обсъждаше за рециклиране на рейка но нека колегите от софия да помагат
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        stef написа:
        Milko написа:
        моля помагаите, реиката е, поне така казват във Вантотреид
        колега рейката или накрайниците на рейката щото разликата е огромна ако е накрайник лесно около 30 лв за двата ако е рейка втора употреба 100лв и си ок някъде из форума се обсъждаше за рециклиране на рейка но нека колегите от софия да помагат
        благодаря ти за отговора, ми не знам точно дали са накраиници или реиката самата, във Вантотреид, ми казаха "реика за рециклиране, че нова е 700 лв", аз вече съм се наплашил от сервизи и маистори, днес ми зеха 902 лв, във Вантотреид, за всички ремъци, маи два броя, 4 ролки, 4 свешти, всички филтри без тези на климатика, смяна на масло в двигателя и смяна на масло в скоростите, диагностика на двигателя, изчистване на грешки от кпу-то, и ощте някакви дребни работи, много ли е това ???та за реиката ако може да ми препоръчате някои, дето работи добре и не е много скъпо, моля

        Коментар


          #5
          според мен жив са те одрали
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Имам рециклирана рейка от брава-след рециклацията още шрака. Купих си рейка втора употреба от италианеца. 80лв мисля че беше. На рейката пише 2000г. Можеш да провериш там ако намериш толкова нова каквато аз намерих по-добре вземи такава. рециклирането е по-скъпо.

            Коментар


              #7
              спрете да ходите в тоя сервиз...дерат ви живи...
              2004 Audi A6 4F
              2002 Lancia Y

              Коментар


                #8
                ами препоръчаите ми сервиз, моля

                Коментар


                  #9
                  0898 901886
                  2004 Audi A6 4F
                  2002 Lancia Y

                  Коментар


                    #10
                    KPEMATOP написа:
                    0898 901886
                    Благодаря

                    Коментар

                    Working...
                    X