Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си сложа дистанционно за централното

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да си сложа дистанционно за централното

    Имам дистанционно от аларма лампичка и едно такова, като датчик дали мога да ги използвам за да си заключвам колата с дистанционно?
    Brava 100 16V '99

    #2
    Не. Сложи си аларма с дитанционно.
    My car is the best :P
    Fiat Tempra SW 1.9 TD

    http://moskvich-bg.org/phorum-5.2.6a/index.php?5

    Коментар


      #3
      fifi sw написа:
      Сложи си аларма с дитанционно.
      ПП.batinkata Как са елипсите? Свиркат ли добре.
      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

      Коментар


        #4
        noriaga написа:
        fifi sw написа:
        Сложи си аларма с дитанционно.
        ПП.batinkata Как са елипсите? Свиркат ли добре.
        дам свирят екстра а защо няма да стане така както питам?
        Brava 100 16V '99

        Коментар


          #5
          batinkata написа:
          а защо няма да стане така както питам?
          Ами защото с трици маймуни не се ловят... трябват банани
          My car is the best :P
          Fiat Tempra SW 1.9 TD

          http://moskvich-bg.org/phorum-5.2.6a/index.php?5

          Коментар


            #6
            Ами защото с трици маймуни не се ловят... трябват банани [/quote]Те маймуните и на трици вървят :D
            Brava 100 16V '99

            Коментар


              #7
              аз мойта си я закючвам с оригиналното копче на ключа и централно и аларма си имаако за това говориш
              Fiat Brava 1.6 16V 2001

              Не на войната по пътищата !
              http://media.causes.com/ribbon/478500

              Коментар


                #8
                ivan_dmx написа:
                аз мойта си я закючвам с оригиналното копче на ключа и централно и аларма си имаако за това говориш
                аз нямам копче на ключа и просто питам дали може или не да използвам тези неща
                Brava 100 16V '99

                Коментар


                  #9
                  отиди при ел.-аджия той ще ти обясниама едва лизащото всяка аларма си идва със собствено дистанционнои там има разни честоти дето се засичат сигналитеако алармата е инсталирана и дистанционото и е в теб ще стане
                  Fiat Brava 1.6 16V 2001

                  Не на войната по пътищата !
                  http://media.causes.com/ribbon/478500

                  Коментар


                    #10
                    Доколкото знам централно заключване с дистанционо е около 40 лв. Утре ще проверя. Блока за управление се свързва със съществуващия блок за управлението, като той приема сигнала от дистанционото и го предава към заключването на вратите.
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар


                      #11
                      Алармаджиите като чуят за оригинална аларма и ти казват категорично НЕ
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        #12
                        dani389 написа:
                        Алармаджиите като чуят за оригинална аларма и ти казват категорично НЕ
                        Тук нети трябва оригиналната аларма просто управлението на централното на вратите се командва не от ключа а от модула за управление с дистанционно
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #13
                          Колегата stenli продава такива дистанционни по 40 лв.Пиши му на лични и ще ти прати, ако си мераклия с наложен платеж.Както тиобясни Атанас71, все едно е аларма, но без алармата само дистанционно с управление на централното.

                          Коментар


                            #14
                            Immortal написа:
                            Колегата stenli продава такива дистанционни по 40 лв.Пиши му на лични и ще ти прати, ако си мераклия с наложен платеж.Както тиобясни Атанас71, все едно е аларма, но без алармата само дистанционно с управление на централното.
                            да именно това искам и аз както го казвате с колегата Атанас71 ще му пиша да видим какво ще каже
                            Brava 100 16V '99

                            Коментар


                              #15
                              Immortal написа:
                              Колегата stenli продава такива дистанционни по 40 лв.Пиши му на лични и ще ти прати, ако си мераклия с наложен платеж.Както тиобясни Атанас71, все едно е аларма, но без алармата само дистанционно с управление на централното.
                              Колега това дистанционно как се слага нещо преправя ли се по ел. схемата на колата или само е дистанционно с което се управлява централното на колата.
                              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                              Коментар

                              Working...
                              X