Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Като запаля сутрин работи като трактор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Като запаля сутрин работи като трактор

    Колеги от скоро като запаля бравата сутрин студена работи като трактор. Двигателя е доста шумен и има леко тресене все едно е на 3 цилиндъра. Но като изфорсирам примерно се форсира добре и няма прекъсвания. Точно след 2-3 мин като позагрее заспива и работи супер. Като запаля ми се струва че оборотите са доста високи 1500. Нормално ли е да работи по шумно като е студена и да се тресе леко?
    Fiat Brava 1.4 97

    #2
    Колега с какъв двигател си 1.8 ли.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #3
      Ако разпределителния вал ти е добре най-вероятно причината е че имаш хидравлични повдигачи за смяна.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        Re: Като запаля сутрин работи като трактор

        lunafiatik написа:
        Колеги от скоро като запаля бравата сутрин студена работи като трактор. Двигателя е доста шумен и има леко тресене все едно е на 3 цилиндъра. Но като изфорсирам примерно се форсира добре и няма прекъсвания. Точно след 2-3 мин като позагрее заспива и работи супер. Като запаля ми се струва че оборотите са доста високи 1500. Нормално ли е да работи по шумно като е студена и да се тресе леко?
        ако си с дизелак симпромите са като на подгревна свещ...моя сега сутрин е така че имам изгоряла а нямам време да я сменям...
        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

        Коментар


          #5
          А мисля че в списъка могат да вляза и инжекторите, ако за позапушени/зацапани и докато са студени не разпръскват добре в първия момент.
          ex. Fiat Marea 1.6 16 - 1999
          Mazda 6 2.0 Petrol GY 2006

          Коментар


            #6
            Колата е брава 1,4. Съжалявам колеги всеки път забравям да я напиша. Сега ще я сложа в подписа.
            Fiat Brava 1.4 97

            Коментар

            Working...
            X