Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервизи на Фиат във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервизи на Фиат във Варна

    Пускам темата защото не намерих мнения за сервизите във Варна. Знам, че няма много потребители от нашия град във форума, но по улиците има повече от достатъчно италиански автомобили и те би трябвало все някъде да се обслужват. Налага ми се смяна на термостат и не искам да се учат механици на моята кола!
    Брава 1.6 16V ELX
    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

    #2
    Сервиз на фиат знам един който е и морга същевременно и се намира по крайезерния път и където се пресича с пресечката която идва от топливо на самия ъгъл е сервиза. Не съм ходил там и нямам и намерение защото всичко по колата си правя аз и за това не знам и какви са отзвуците от там. Може да пробваш поне да разбереш дали наистина се занимават с това. Ако се сетя за нещо друго ще пиша. Иначе за магазин ходя на магазина срещу басейна на морска гара. Не знам дали няма и сервиз към магазина.

    [Skype - FIAT_FREAK

    Коментар


      #3
      Преместих ти темата в подходящия радел За смяна на термостат няма особено значение къде ще отидеш. В случая дори мога да ти препоръчам сервиза на Багера, до затвора. Отиди обаче да си запишеш час. Работят сравнително качествено. Този сервиз, за който NIGHT^WALKER говори е на Италианеца. И там става, но за по непретенциозни ремонти като твоя. Именно това им е сервиза на тея срещу басейна на Морска гара, тоя италианец е собственика.

      Коментар


        #4
        Иначе за магазин ходя на магазина срещу басейна на морска гара. Не знам дали няма и сервиз към
        А какви са впечатленията ти от този магазин ?

        Коментар


          #5
          hit-ko ами чесно да ти кажа след като няма толкова много магазини за италиянци а са предимно за други марки съм доволен. А и аз като негов редовен клиент вече ми прави отстапки. Ходил съм и на друго място за каре ми искаха 85 лева а при тоя е 75. Не съм обикалял да тарся други представители и не знам много други магазини. За това не мога да бъда много обективен.

          [Skype - FIAT_FREAK

          Коментар


            #6
            за магазина срещу басейна

            За този магазин имам препоръки от мой клиент, който от около 2 години пазарува от там. Цените на някои нещо са около 10% по-ниски и хубавото е че имат доста неща на склад. Другия фирмен магазин за който знам е на кръстовището на Генерал Колев и Чаталджа, но нещата са по-скъпи.
            Брава 1.6 16V ELX
            Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

            Коментар


              #7
              Пич,и аз отскоро съм притежател на същата машина като твоята(тази на снимката).Мога да ти подкажа един магазин срещу автогарата-Аутобазар-общо взето доста добре се представят и по отношение на качество и по отношение на цени.Пък ако решиш може да си направим някоя "авто-среща" щтот тоз автомобил ми е доста "хиксообразен" )

              Коментар


                #8
                Пичове,аз от скоро карам Фиат и съм ного доволен-засега. Разбира се като го купих преди 2 месеца имаше какво да му се пипне. Ходя от 5 год. в един сервиз в с.Тополи. Трябва да ви кажа, че момчетата там няма кола(модел де) дето да не са пипали. Т.е. много са кадърни и работят сравнително евтино.
                Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                Lancia Y

                Коментар


                  #9
                  TabE-Marea,дай някакво име или тел на тези момчета от с.Тополи, че вече от фирмени сервизи дето не са виждали 3/4 от колите на марката на живо и гледат от книжка какво да правят вече ми писна!
                  Брава 1.6 16V ELX
                  Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

                  Коментар


                    #10
                    bright написа:
                    TabE-Marea,дай някакво име или тел на тези момчета от с.Тополи, че вече от фирмени сервизи дето не са виждали 3/4 от колите на марката на живо и гледат от книжка какво да правят вече ми писна!
                    052/483050
                    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                    Lancia Y

                    Коментар


                      #11
                      hit-ko ами чесно да ти кажа след като няма толкова много магазини за италиянци а са предимно за други марки съм доволен. А и аз като негов редовен клиент вече ми прави отстапки. Ходил съм и на друго място за каре ми искаха 85 лева а при тоя е 75. Не съм обикалял да тарся други представители и не знам много други магазини. За това не мога да бъда много обективен.
                      Питам те , понеже си мисля, че става вьпрос за магазина на " Крайморски". Познавам собственика, той е италианец, Грациано се казва , има и сервиз и е добьр по италианките!

                      Коментар


                        #12
                        hit-ko написа:
                        hit-ko ами чесно да ти кажа след като няма толкова много магазини за италиянци а са предимно за други марки съм доволен. А и аз като негов редовен клиент вече ми прави отстапки. Ходил съм и на друго място за каре ми искаха 85 лева а при тоя е 75. Не съм обикалял да тарся други представители и не знам много други магазини. За това не мога да бъда много обективен.
                        Питам те , понеже си мисля, че става вьпрос за магазина на " Крайморски". Познавам собственика, той е италианец, Грациано се казва , има и сервиз и е добьр по италианките!
                        Кво значи че е добър по италианките - познава ги като устройство или предлага качествени части на добри цени?

                        Коментар


                          #13
                          Кво значи че е добър по италианките - познава ги като устройство или предлага качествени части на добри цени?
                          Имах впредвид, че е добьр автомонтьор и си разбира от работата!

                          Коментар


                            #14
                            hit-ko Явно говорим за един и същи човек защото и този е италиянц макар че не знам как се казва. И аз съм му клиент от 3 години вече и съм доволен. Да не повярвя човек много варналии се пробудиха а дано да е за дълго .Трябва да напрайм пак някой среща ама да видим. Искам поне веднъж да се съберем всичките които имат постове във форума

                            [Skype - FIAT_FREAK

                            Коментар


                              #15
                              Браво на Night_Walker ,ха дано да стане тая работа със събирането.И аз бих се радвал.

                              Коментар

                              Working...
                              X