Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със съединителя на браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със съединителя на браво

    Здравейте колеги!Нов съм в форума и се надявам да съм пуснал темичката на правилното място.Та проблема ми е че фиатчето къса вече 5-то жило на съединителя.Пробвах с всякъкви жила дори и онова скъпото на стойност 100лв от Динекспресс Пловдив и пак ...след 1 месец ХРЪЦ и педала долу.Та моля ви ако имате някъкво логично обяснение да го изкажете или ако можете да ми дадете съвет ще съм безкрайно благодарен!
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Con Asistencia di Veloce

    #2
    5 пъти...а педала твърд ли беше?
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Или не могат да го сложат правилно, или ти е заминал съединителя, или и двете. Смени майсторите първо, после жилото, а ако трябва и съединителя.
      Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

      Коментар


        #4
        Има доста теми за съединители. Опитай с търсачаката. Определено ако го слагат неправилно и още 5 да сложиш пак ще ги скъсаш. Ако е правилно сложено жилото, и пак се къса, значи проблема е другаде - в съединителя най-вероятно.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #5
          току що се връщам от еврото купих жило,феродов и притескателен диск и лагер и ще ходя да ми ги сменят значи смятате че ще се реши проблема а?Сев не майна най интересното е че си е нормален педала само като почне да се къса изглежда изтънява и почва да отделя по долу и по долу и накрая вече направо не може да се вкл. предавка няква и като го понатегна и след няколко натискания казва пук и до там
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Con Asistencia di Veloce

          Коментар


            #6
            въпреки всичко странна работаспоред теб не е твърд, зависи от разбиранията :D щом си купил - сменяй е ще заспи работата
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Значи казаха ми за един сервиз на васил априлов срещу ВМИ в една уличка и бях там и говорих с един човек който ми каза че ми се бил изострил педала и ми режел ухото на жилото и има няква логика понеже все горе се чупи такова....знаете ли го тва сервизче и ако да кво ви е мнението за майсторите да се пробвам ли там или не кво ще ме посъветвате?
              FIAT Bravo Club Plovdiv
              Con Asistencia di Veloce

              Коментар

              Working...
              X