Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спирачна течност - Опасна ли е?? Спешно !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спирачна течност - Опасна ли е?? Спешно !

    Днес вечерта ми пръсна малко спирачна течност в едното око в ъгъла. Измих се с вода като се прибрахОпасно ли е и трябва ли да ходя на лекар? доколкото знам не е кисенина мисля?Кажете ми бързо моля витечноста е Тутела ТОП 4
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    прочети какво пише на шишето- най-вероятно пише да се иде на лекар. ако е така просто му звънни и го питай. течността не е киселина, но е отровна. съвет кАКВО да правиш не се наемам да давам
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      БЕГОМ НА ОЧЕН СПЕЦИАЛИСТ!
      фиат браво 1.4 12в
      фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

      Коментар


        #4
        На шишето пише нещо за лекар ама май е при поглъщане не е на български.А иначе съвсем малко ми влезе на ключето имаше капчица и се отплесна леко и влезе в външния край.В момента не мога да отида не лекар утре евентуално.Кажете нещо да се промия ли или??
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          infineon написа:
          На шишето пише нещо за лекар ама май е при поглъщане не е на български.А иначе съвсем малко ми влезе на ключето имаше капчица и се отплесна леко и влезе в външния край.В момента не мога да отида не лекар утре евентуално.Кажете нещо да се промия ли или??
          Нема се плашиш, на мен миналата година ми пръсна от киселината на акумулатора в окото, и с миене се оправих - Това за успокоение!Абе по-добре ходи на лекар
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              blagun написа:
              infineon написа:
              На шишето пише нещо за лекар ама май е при поглъщане не е на български.А иначе съвсем малко ми влезе на ключето имаше капчица и се отплесна леко и влезе в външния край.В момента не мога да отида не лекар утре евентуално.Кажете нещо да се промия ли или??
              Нема се плашиш, на мен миналата година ми пръсна от киселината на акумулатора в окото, и с миене се оправих - Това за успокоение!Абе по-добре ходи на лекар
              абе и на мен са ми пръскали сякви шитни, даже един акумулатор ми гръмна в ръцете , ама за друг човек не давам такива съвети. мий се обилно с вода- под душа и яко вода и няма да имаш пробелем
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Нищо ти нема щи мине кат на куче, даже вече одавна ти е минало, аз така веднъж гледаики в една спирачна помпа взех че и натиснах буталцето и ми изми очите. Верно пари гадно ама се измих и след няколко часа бях патрон.
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #9
                  В крайна сметка, щом е минало време и не изпитваш дискомфорт, не се шашкай
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Мерси мн за отговорите колеги. slavi ти ме успокои на мен капка ми пръсна и не ми пареше.ама баща ми ме уплаши че била мн токсична
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар

                    Working...
                    X