Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я вижте какво ми става с жилото на газта

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Я вижте какво ми става с жилото на газта

    днеска като си правех разни проверки и съвсем случайно поглеждам жилото на газта ивидях това ’изяждане’някой сменял ли е жило на Браво 1.8 с климатик?да сподели впечатления .
    Прикачени файлове

    #2
    ами брат много лоши са тези снимки то нищо не се вижда Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
    FIAT BRAVA_ELX 1.6 16V 103HP 97

    Коментар


      #3
      ninoneno написа:
      ами брат много лоши са тези снимки то нищо не се вижда Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
      обновени са.
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        много неприятно колега, освен да откачиш жилото и да се завари тръбичката друго не виждам, това май е мед или месинг не мога да вдяна от тука, трява да погледна мойта как е ама при мен беше по-различно.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          моето жило е без тази месинговата джаджа, това ми прилича като на 1.6 16V мотор

          Коментар


            #6
            1115 написа:
            моето жило е без тази месинговата джаджа, това ми прилича като на 1.6 16V мотор
            ти с 1.8 ли си?ако да то имаш ли климатик?

            Коментар


              #7
              u_bo написа:
              1115 написа:
              моето жило е без тази месинговата джаджа, това ми прилича като на 1.6 16V мотор
              ти с 1.8 ли си?ако да то имаш ли климатик?
              да 1.8да имам

              Коментар


                #8
                1115 написа:
                u_bo написа:
                1115 написа:
                моето жило е без тази месинговата джаджа, това ми прилича като на 1.6 16V мотор
                ти с 1.8 ли си?ако да то имаш ли климатик?
                да 1.8да имам
                ами според сервизното ръководство , мойто си е точно което требва
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  Здравей колега какво стана със жилото, как го оправи?При мен излезе проблем точно на същото място, но при мен тази джаджа е пластмасова и не е крива, абе доста е по-различна и миналата събота сменях термостата и в един момент реших да подам газ от клапата при двигателя и жилото заседна там, оказа се че се е счупила пластмасовата шлаухка през която минава жилото, та затова питам и аз какво да го правя, за сега съм го закрепил, ама не ме кефи така....ако си измислил някакво решение моля сподели.
                  --Старата ръжда любов не хваща!--
                  156 sportwagon 1,9 jtd 115
                  ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                  Коментар


                    #10
                    На моята пък въобще няма нито пластмасова, нито метална кривка. Жилото влиза в една планка директно, като закрепването на кожуха е с гумен тампон.
                    Прикачени файлове
                    Fiat Marea 1.8i 16V
                    Fiat Tipo 1.4i 8V
                    Fiat Punto 1.6i 8V
                    www.italauto-bg.net/forum/

                    Коментар


                      #11
                      Точно това което съм оградил там където е стрелката при мен е счупено и там жилото влиза в пластмасова шлаухка, тя може да се гласи нагоре/надолу, за да е опънато жилото, аз моята я смъкнах и сега жилото ми е отпуснато и не затяга, при теб е по същия начин счупено като гледам.
                      Прикачени файлове
                      --Старата ръжда любов не хваща!--
                      156 sportwagon 1,9 jtd 115
                      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                      Коментар


                        #12
                        вашите май са след 98 годинаоня ден видях едно браво 1.8 и ми направи впечатление жилото като вашетокак го реших ли? регнах се във форума на hit-ko и си поръчах от него жило.пратих му vin - aи след 1 ден ми дойде смених си го сам за около 1,5 часа - защото при мен е навряна и газовата и е УЖАС под капака

                        Коментар

                        Working...
                        X