Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо 1.4ie играещи обороти,тресе !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Типо 1.4ie играещи обороти,тресе !

    Здравейте.Типока ми създава ядове нещо.Значи като работи колата стрелката на оборотите постоянно играе между 800 и 900 и се усеща една претрисане.Чат пат и придръпва.Свещите и кабелите са нови на 200км, и преди да ги сменя пак ги правеше тия магарий.Дави кажа,че не разбирам много,то се е видяло че ще я карам на майстор.Автосервизи много,само че незнам каде да я откарам,знам само един на ботевградско шосе срещу Опел.В този сервиз са правени ремонти преди по колата-квото се е налагало и човека дето ми я продаде каза че е доволен.Ако някой знае от какво може да прай така колата нека сподели с няколко реда.Можете да кажете и някой сервиз около Красно Село в който си знаят работата.Благодаря на всички който се гласят да помогнат.п.п. видях темата на колегата с типото 1.8 , обаче мисля че моя проблем не е като неговия и за това си пуснах нова.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    #2
    И никой ли не е имал подобен проблем с оборотите ???
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Много може да са проблемите за съжаление. Като изключим кабели и свещи - бобина, спукан вакуумен маркуч / пропуск в смукателния колектор, моторче за празен ход, дюза, и може да стигнем до неравномерна компресия, прегорели клапани....
      FIAT BRAVO II 1.4 GPL
      FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
      FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
      FIAT UNO 1.5

      Коментар


        #4
        stanleyhacker написа:
        Много може да са проблемите за съжаление. Като изключим кабели и свещи - бобина, спукан вакуумен маркуч / пропуск в смукателния колектор, моторче за празен ход, дюза, и може да стигнем до неравномерна компресия, прегорели клапани....
        Благодаря,дано не е нещо сериозно
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар

        Working...
        X