Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спирачки на Линеа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спирачки на Линеа

    Колеги, възможноли е сутрин когато температура е около 3 гр. при първото натискане на спирачките дори с2-3 км.час, педала съвсем леко да пулсира? Това пулсиране е едва доловимо ,много слабо .Правими впечетление че се появява когато на дисплея се изписало съобщение за опсност от лед въху пътя.А може и аз да си внушавам!

    #2
    Re: Спирачки на Линеа

    mb написа:
    Колеги, възможноли е сутрин когато температура е около 3 гр. при първото натискане на спирачките дори с2-3 км.час, педала съвсем леко да пулсира? Това пулсиране е едва доловимо ,много слабо .Правими впечетление че се появява когато на дисплея се изписало съобщение за опсност от лед въху пътя.А може и аз да си внушавам!
    Пулсирането ти е от АБС-а, обаче недоумявам защо се вкючва при 2-3км в час както казваш, сигурно има проблем в компа.
    FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

    Коментар


      #3
      Не е като АБС много слабо каточе ли протича ток и това е само при първото натискане.Един познат ми каза че е възможно при тази темпертура да има опция за подсушаване на накладките и дисковете(барабаните) от евнтуално обледеняване.

      Коментар


        #4
        mb написа:
        Не е като АБС много слабо каточе ли протича ток и това е само при първото натискане.Един познат ми каза че е възможно при тази темпертура да има опция за подсушаване на накладките и дисковете(барабаните) от евнтуално обледеняване.
        Има такава система и виж си колата в екстрите дали е имаш, да не също така брейк асист да се включва при рязко напомпване.
        http://www.pljuvalnik.com
        Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

        Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

        Коментар

        Working...
        X