Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Желязо или не!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Желязо или не!!

    С какви джанти сте обули колите си!!

    #3
    Ще взема да собавя в анкетата отговор "И с двата вида".
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #4
      Tornado написа:
      Ще взема да собавя в анкетата отговор "И с двата вида".
      Така ще е по-реално...Желязо за зимата/Al за лятото-това е моя отговор...
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #5
        Какъв е смисълът да се кара със железни джанти зимата ?? Аз една скъпа кола по софийските улици не видях зимата със железни джанти... Аз си карам с летите зиме и лете... Пък и оригиналните фиатските се оказаха много здрави...
        www.CarProfi-BG.com
        Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
        Зареждане и ремонт на автоклиматици.
        Най-атрактивните цени в София!

        Коментар


          #6
          crush написа:
          Какъв е смисълът да се кара със железни джанти зимата ?? Аз една скъпа кола по софийските улици не видях зимата със железни джанти... Аз си карам с летите зиме и лете... Пък и оригиналните фиатските се оказаха много здрави...
          Солта/лугата и дупките...
          Ex. Grande Punto Driver

          Коментар


            #7
            Аз съм за желязото.Алуминиевите джанти освен във визията нямат абсолютно никакво друго предимство.Не че не е важно, но аз гледам на тези неща по-прагматично.Колкото до дупките - тях си ги има и лятото.Те са основния враг на алуминиевите джанти.Докато караме по такава жалка пародия на пътища, аз нямам никакви амбиции към алуминия.Дори напротив - задава се време за летните гуми и се чудя дали да не разкарам "бъбреците" на мечо.Проблема е, че трудно се намират 17" метални.Темпрата изобщо не я коментирам - тя много отдавна се раздели с алуминия и на двата комплекта гуми.
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #8
              Най-добре 17" на 35 Караш с 20км в града и можеш да качиш само мацка до 43кг иначе почва да жули
              Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

              Коментар


                #9
                nanio написа:
                Най-добре 17" на 35 Караш с 20км в града и можеш да качиш само мацка до 43кг иначе почва да жули
                Ми върши работа до 43, какво пък!Да не сме през ренесанса че доваря рубенсови убвиции, я! Между другото из село гледам една червена 124-ка в подобен вид - ми то смешна работа...С люти джанти, има и капандура...Едва ли и лист от тетрадка ще прокарам м/у калника и гумата.И според мен са 19".Ама всеки с вкуса си, няма лошо. Щом си я харесва така, на мене око ми не вади :D
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #10
                  vesko.t написа:
                  crush написа:
                  Какъв е смисълът да се кара със железни джанти зимата ?? Аз една скъпа кола по софийските улици не видях зимата със железни джанти... Аз си карам с летите зиме и лете... Пък и оригиналните фиатските се оказаха много здрави...
                  Солта/лугата и дупките...
                  Има известен смисъл, но разликата не е голяма...
                  www.CarProfi-BG.com
                  Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                  Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                  Най-атрактивните цени в София!

                  Коментар


                    #11
                    За лятото "летни", за зимата железни!
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #12
                      Esper написа:
                      Ми върши работа до 43, какво пък!Да не сме през ренесанса че доваря рубенсови убвиции, я!
                      Мисля, че не ме разбра Имах предвид че отзад неможеш да качиш никой и нищо
                      Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                      Коментар


                        #13
                        Алуминиевите джанти зимата в по-голям студ при удар в някоя дупка/колкото и рядко да се намират по родните пътища/лесно се чупят.Поради тази причина комплекта със зимни гуми ми е с железни джанти,а летните-с "летни".

                        Коментар


                          #14
                          Зимата с железни, лятото с алумимиеви.
                          BRAVA 1,4 12V
                          Nissan Navara

                          Коментар


                            #15
                            Зиме,лете - ляти.
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар

                            Working...
                            X