Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кора на врата темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кора на врата темпра

    колеги как се сваля пластмасичката която е на кората на вратата около дръжката за отваряне на вратата отвътре на темпра пробвах напред назад как ли не и не става мерси предварително
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    #2
    Re: кора на врата темпра

    Mitko написа:
    Ами с отверка която се подпъхва под нея. Бута се напред по посока на движението на колата и навън. Не напъвай яко за да не ходиш после до италианеца.
    Трябва преди това да си развил цялата дръжка - тази с бутоните за ел.стъклата .....и до ходиш при италианеца ... няма ... трудно се намират .... никой не иска да си разкомплектова цяла врата само за нея ....
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      мерси колеги свалих я и вече си имам врата която не тропа по паважа , на ел стъклото има две тампончета които се бяха скъсали смених ги и сега съм ок :D
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        само да попитам по колко ги купи и от къде. аз вече на две стъкла сменявам. взимал съм и втопа употреба и от ал. ауто нови по 5 лв.
        TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

        Коментар


          #5
          bereta написа:
          само да попитам по колко ги купи и от къде. аз вече на две стъкла сменявам. взимал съм и втопа употреба и от ал. ауто нови по 5 лв.
          ами аз съм от пловдив ама на бмв някои модели на такива тампони им се държи въздушния филтър та от бмв са в магазин на фиат не намерих такова нещо
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар

          Working...
          X