Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

При подаване на газ педала бръжди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    При подаване на газ педала бръжди

    Колеги абе отдавна ме тормози нещо. Не знам дали е нормално. Когато потеглям с бравата и давам газ, се усеща някакво бръждене по педала. В превод нещо като тормоз или вибрация по педала на газта все едно нещо се тормози. Колата върви добре и ускорява добре, но това бръждене ме дразни някак си. Когато вкарам 5-та и карам с над 80 изчезва и го няма това нещо. При рязко натискане на педала пак се усеща. Преди време като сменях масло и филтри, като ли за малко изчезна това нещо но след известно каране пак се появи. При всички ли е така с брава 1.4 съм ?
    Fiat Brava 1.4 97

    #2
    На мен думата "бръждене" ми е много смешна, може би щото из шопско се изразяваме по-иначе.Например ТАКА. А на въпроса ти, ако беше написал тая смешна дума в търсачката, със сигурност щеше да стигнеш до ТАЗИ тема.Приятно четене - може би е това.
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Esper написа:
      На мен думата "бръждене" ми е много смешна, може би щото из шопско се изразяваме по-иначе.Например ТАКА. А на въпроса ти, ако беше написал тая смешна дума в търсачката, със сигурност щеше да стигнеш до ТАЗИ тема.Приятно четене - може би е това.
      Е благодаря колега. Даде ми точната тема Значи видях, че при доста хора е така и не е нещо обезпокоително. Обичам го този форум :D
      Fiat Brava 1.4 97

      Коментар

      Working...
      X