Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сваляне на катализатор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сваляне на катализатор

    Колеги как да се държи катализатора и как да го демонтирам и друго да го изтърбуша ли или да го сменя с мека връзка. Сам ли да го правя или да отида на "майстор" Колата е пунто 1,1 55Мерси предварително.
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    #2
    Re: Сваляне на катализатор

    KrAs написа:
    Колеги как да се държи катализатора и как да го демонтирам и друго да го изтърбуша ли или да го сменя с мека връзка. Сам ли да го правя или да отида на "майстор" Колата е пунто 1,1 55Мерси предварително.
    Колега едва ли ще можеш сам да си го премахнеш аз лично ходих на маиюйстор които се занимава с аспуси изреза ми катализатора и на негово място сложи права тръба има разлика в шума и варвенето на колата макар и слаба а ако неискаш да ти брамчи макар , че не е непонусимо (при мен е глух звук) може само да го цепне исторбу6и заварява ти една траба разпробита вътре в самия катализатор и няма да има разлика в звука на колата . Дано да си ме разбрал, че малко май се оплетах Поздрави .!

    Коментар


      #3
      Re: Сваляне на катализатор

      KrAs написа:
      Колеги как да се държи катализатора и как да го демонтирам и друго да го изтърбуша ли или да го сменя с мека връзка. Сам ли да го правя или да отида на "майстор" Колата е пунто 1,1 55Мерси предварително.
      Иди на майстор ама да не ти сложи тръба ами резонасно гърне и не му подарявай катализатора около 100 тина лева ги изкопуват.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Според мен сложи тръба, а не гърне на мястото. Звука става по-приятен. Кажи на майстора да ти разкачи ламбда сондата и клемите на акумулатора като заваря.
        Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

        Коментар


          #5
          Значи до колкото разбрах отивам на майстор питам "изкупуваш ли катализатори" ако каже да му казвам свали си моя завари ми тръба или резонатор (преди това ми откачи клемите на акумолатора) и сме на чисто Мерси на отзовалите се.
          Fiat punto 1,1
          Fiat bravo 1,6 16v
          Fiat bravo 2,0 20v
          Honda civic 1,5
          BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

          Коментар


            #6
            Не, не ис разбрал правилно. Плащаш 15-тина лева на майстора за работа и тръба, визмаш си катализатора, пишеш на един човек от форума и ти го изкупува. Немога да се сетя за ник-а , потърси в Продава. На мен ми е изкупил 3 катализатора на по 80лева.
            Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

            Коментар


              #7
              реве малко страннно

              И аз днес си купих кола без катализатор/мареа 1,6/!!!Реве доста странно и малко ме притеснява,защото още съм с транзитни номера и дали няма да ми направят проблев в КАТ при регистрацията!?!?А и нещо друго да питам-Някой скоро регистрирал ли е возило ,как става и доста ли се чака!!?!Благодаря предварително!?!?!

              Коментар

              Working...
              X