Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аз съм жена "шофьор", момчета моля за акъл!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз съм жена "шофьор", момчета моля за акъл!

    Като повечето жени, неразбирам от коли, ама днес си купих Фиат Брава 1.8 16V. ... и сега имам притеснения...Двигателят на външен вид :D изглежда добре... но нещо здраво мирише от лявата му страна... дали имам проблем?Моля да ме приемете сериозно и да ме ограмотите. ..А.. а колко би ми струвала смяна на гърнето?Благодаря ви предварително,много, много!

    #2
    Честито!!! Щом си си купила такава кола значи, че разбираш поне малко. Предполагам, че си я избирала по външен вид Колкото до мириса трябва да се види, а иначе можеш ли да определиш на какво точно мирише.А за гърне не знам.
    Bravo 1.6 16V '97

    Коментар


      #3
      Re: Аз съм жена "шофьор", момчета моля за акъл!

      BobiD написа:
      Като повечето жени, неразбирам от коли, ама днес си купих Фиат Брава 1.8 16V. ... и сега имам притеснения...Двигателят на външен вид :D изглежда добре... но нещо здраво мирише от лявата му страна... дали имам проблем?Моля да ме приемете сериозно и да ме ограмотите. ..А.. а колко би ми струвала смяна на гърнето?Благодаря ви предварително,много, много!
      е не тази работа е първо за майстор така не може да се даде отговор за кое гърне става въпрос и на какво мирише мотора,тук не е канал 2001 :P

      Коментар


        #4
        Благодаря ти, че ме прие на сериозно. Мирише на стопена гума, или нещо подобно...а иначе на външен вид е многог готина.. и е лилава! Като си склонен да ми отговаряш.. а колко трябва да харчи? /По "онзи" софтуер е произведена 1996г;февруари и по документи е внесена юни 2005, уж не е карана в България/

        Коментар


          #5
          Най-добре да я закараш в сервиз. А иначе по книжка дават за твоята Brava-градско 11.5, извънградско 6.6, смесено 8.4.
          Bravo 1.6 16V '97

          Коментар


            #6
            Ми пак благодаря искрено, и последно../може би/, а сервиз-майстор къде?

            Коментар


              #7
              Ами виж това не мога да ти кажа и аз отскоро карам Фиат и не съм запознат много със сервизите. От това, което съм чел във форума най-добре да я закараш във Вантотрейд. Ако някой по-опитен колега знае по-добър сервиз за твоя проблем нека да го каже.
              Bravo 1.6 16V '97

              Коментар


                #8
                Mitko написа:
                Трябва да се види конкретно
                OFF:.... и подуши.:OFFBobiD какво разбираш под "от лявата му страна", като застанеш на шофьорското място или пред колата.??

                Коментар


                  #9
                  и що си си купила вмирисана кола? м? :D

                  Коментар


                    #10
                    Колежке виждам че си от София,има един сервиз на Дуев мотор спорт който се намира до спортното на ЦСКА там били добри майсторите,не съм ходил но го хвалят.Другият е Ванто трейд разбират си от работата.
                    Lancia Delta 2.0 16v

                    Коментар


                      #11
                      niki-25 написа:
                      Колежке виждам че си от София,има един сервиз на Дуев мотор спорт който се намира до спортното на ЦСКА там били добри майсторите,не съм ходил но го хвалят.Другият е Ванто трейд разбират си от работата.
                      A аз съм 100% против ДМС - просто няма такива хора - не искам да съм краен, но съм абсолютно недоволен от тях и крайно се съмнявам в професионализма им.Колежке, погледни в темата Сервизи/Магазини + - там има доста информация.
                      Alles in Ordnung

                      Коментар


                        #12
                        Сервиз DKV. Искърско шосе (гара Искър). тел 9786622. Там оправям моята Брава и съм доволен.

                        Коментар


                          #13
                          Най-добре ВантоТрейд

                          Коментар


                            #14
                            Много благодаря милички колеги! Още утре отивам в някой от споменатите сервизи. Какво друго да ги накарам да погледнат на колицата? А между другото какво можете да кажете за следната ситуация:В ePER срещу номера на моето шаси излиза друг номер на двигател, може ли да съм си свалила бъгава версия на програмата или?niksi, от ляво,като съм пред колата/ на отворен капак/.....

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X