Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за вътрешното каре

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за вътрешното каре

    някой сменял лие, колко струва, какви марки има и колко взимат за смяна. удачно ли е да се ползва втора употреба
    TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

    #2
    Re: за вътрешното каре

    bereta написа:
    някой сменял лие, колко струва, какви марки има и колко взимат за смяна. удачно ли е да се ползва втора употреба
    Не не не такова нещо втора употреба недей да слагаш. Има едни рециклирани, дето изкарват по няколко месеца - не си заслужава просто.

    Коментар


      #3
      просто питах, защото в момента в магазина няма. колко време мога да карам така със поразбито каре и дали ще навреди и на нещо друго. а някакви впечатления от различните марки.
      TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

      Коментар


        #4
        bereta написа:
        просто питах, защото в момента в магазина няма. колко време мога да карам така със поразбито каре и дали ще навреди и на нещо друго. а някакви впечатления от различните марки.
        ако трака само на завой можеш да караш известно време но ако трака е напред бързай да го сменяш мисля че цена качество е добре на фирмата МЕТЕЛИ
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          bereta за колата от подписа ли става въпрос? Мога да проверя за цени при един познат. А защо мислиш че е вътрешното каре?Иначе МЕТЕЛИ доколкото знам са доста читави стига да не е някой ментиджос. На голфа външно Метели ми беше 90 лв.

          Коментар


            #6
            да за темпра 2.0 комби. и в сервиза ми предлагат също да доставят Метели на цена 99 лв. утре ще им я откарам пак да видим.
            TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

            Коментар


              #7
              смениха ми карето, но шума от тракането не изчезна. а иначе си беше за смяна. ще продължавам да търся причината за тракането при ускорение и вибрациите. благодаря на колегата hit-ko за проявеното разбиране.
              TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

              Коментар

              Working...
              X