Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за Fiat Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за Fiat Brava

    Zdraveite.Dovolni li ste ot Fiat Brava 1.4 12V?Mislia da si vzema takav.Bihte li me posavetvali kakvo da pogledna predi da go kupia?Kade sa mu slabite mesta?Abe izobshto + - .Shte sam dovolen ako niakoi mi otgovori.Здравейте,Доволни ли сте от Fiat Brava 1.4 12V?Мисля да си взема такъв. Бихте ли ме посъветвали какво да погледна преди да го купя? Къде са му слабите места?Абе изобщо + -. Ще съм доволен, ако някой ми отговори.Честит първи пост, колега! Понеже е такъв, само предупреждавам: Моля прочети Правилата и използвай кирилица! Ако нямаш инсталирана, има един бутон OFF, който я включва.Колкото до въпросът ти - във форума има няколко теми специално за това. Погледни разделът Evergreen.Zaphod

    #2
    FIAT BRAVA/О Какво да гледаме когато купуваме.Това е като цяло за автомобила. Мился че ще ти е от полза.

    Коментар


      #3
      Като цяло този двигател е най-слабият от цялата гама и неслучайно след няколко години производство е спрян. По-удачен е 1.6 16V. Но все пак нека споделят колегите, които карат Brava 1.4 12V.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Виж тук.http://avtomobili.info/d.php?s=vr&si...Om4S3&&rvi=598

        Коментар


          #5
          колега, аз карам 1.4 12V Brava... същата...много съм доволен от нея... няма никакви забележки... харчи много малко, пъргава е и бързо набира...аз си я купих на 82 000км. произведена е 1999 година... ако е пазена - скачай! малко след като я купих ходихме в провинцията с 5 човека и малко (не много багаж), с включен климатик въобще не се усещаха баирите... много е добра колата и съм засякъл разход от 4.5% извънградско...
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            Карам Brava 1,4 12V и съм много доволен от нея. Не ми създава проблеми, мотора е моноинжекцион и без проблеми монтирах "обикновенна" газова уредба (Lovata-320в.) , разхода в града ми е 10л извън града 5,6-6л газ. Тъй като е под 100к.с. данъка и гражданската отговорност са ниски т.е това е модела на Brava с най-евтина и проста поддръжка. Карал съм и 1,6 16V (103k.c.) този двигател е малко по-пъргав, но това естествено е съпроводено с повече разходи за поддръжка или всяко удоволствие се заплаща :D !
            BRAVA 1,4 12V
            Nissan Navara

            Коментар

            Working...
            X