Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде сменят малсото безплатно ако го закупиш от тях?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде сменят малсото безплатно ако го закупиш от тях?

    Знам , че това е услуга, която би трябвала да е безплатна ако се закупи от същото място маслото и филтъра! А има и места, които събират старото малсо и плащат някакви стотинки за него ! Ако пък си закупя масло и филтър и отида някъде за смяна колко би трябвало да струва смяната? Кое е препоръчително масло за пролетта и лятото за брава 1,4 12в до сега май бях с 10W40 semi-syntetic "Q8", знам че се препоръчва селения, но мисля, че има и други хубави масла!

    #2
    Във всяка една масларница в Перник Дори винаги се шокирам, когато някой ми заговори за заплащане на подобна услуга Знам ли, явно из провинцията сме на път да го посрОиме преди вас, гражданите :P Шегувам се, и на мен ми е интересно какво е положението в столицата.
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      На мен за смяна на масло въздушен маслен и горивен филтър - 10лв. Аз си бях купил маслата и филтрите от магазина на Стамболийски
      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

      Коментар


        #4
        Много добра цена! Аз само за смяна на филтрите (въздушен и горивен) платих 20лв. в едно сервизче до нас! Тези цени от кога са? и къде точно? За сега аз искам само маслото да сменя!

        Коментар


          #5
          ivoshindarsky написа:
          Много добра цена! Аз само за смяна на филтрите (въздушен и горивен) платих 20лв. в едно сервизче до нас! Тези цени от кога са? и къде точно? За сега аз искам само маслото да сменя!
          Уха те са те обрали. Е та то какво има да му смениш на въздушния да отвориш една пластмаса. Иначе аз ги сменях преди 3 седмици при един майстор до Кремиковци му е сервиза. Познат е на един приятел
          Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

          Коментар


            #6
            Проблема беше, че тази пласмаса се държи от два болта единя от който по никакъв начин не можах да го отвия!

            Коментар


              #7
              ivoshindarsky написа:
              Проблема беше, че тази пласмаса се държи от два болта единя от който по никакъв начин не можах да го отвия!
              вземаш си хубав накрайник и го слагаш на тресчотка/рамо и да видим къде ще отиде. ако не разпробиваш му главата и после на ръка ще го махнеш.
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Не съм много сигурен, но мисля че на бензиностанцията на Темпо на Южния парксменят безплатно.В Овча Купел 1, в началото на Монтевидео също има сервиз с такъв надпис(че сменят безплатно ако си купиш от тях)Абе така като се замисля почти навсякъде май е така.
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  Здравей колега!В Александър Ауто го сменят безплатно ако го купиш от тях. Препоръчвам ти Селения голд 10 В 40 при тях е около 10 лв./литъра.
                  FIAT PUNTO 55 SX
                  FORZA ITALIA

                  Коментар


                    #10
                    при тези от АА няма да отида, ако ще и маслото да дават без пари
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Аз затова си го сменям сам маслото на пунтото в Левски на канала зад 8 блок под ореха.За 10 мин става, последния път ми се наложи да си купя шестогран 12 ка че неможех да отвия пробката.Аа и един въпрос сега като сменях малко не прецених че е горещо и бутилката в която го събирах се разтопи и поизтече малко в чакъла. Много ли е вредно за околната среда?
                      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                      FIAT БРАВО 1.2 16v
                      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                      Коментар


                        #12
                        Ш-ш-ш-т, мълчи, да не чуят природозащитниците! Все едно нищо не си казал.
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар


                          #13
                          infineon написа:
                          Аз затова си го сменям сам маслото на пунтото в Левски на канала зад 8 блок под ореха.За 10 мин става, последния път ми се наложи да си купя шестогран 12 ка че неможех да отвия пробката.Аа и един въпрос сега като сменях малко не прецених че е горещо и бутилката в която го събирах се разтопи и поизтече малко в чакъла. Много ли е вредно за околната среда?
                          Проявяваш похвална загриженост за околната среда, освен ако не се бъзикаш нещо. Ами те повечето сервизи за смяна на масла какво мислиш че го правят старото масло - изхвърлят го в канализацията, горят го и други такива екологични неща. Поне в Пазарджик единици са тези, които спазват изискванията за отработеното масло.А иначе по темата - аз никога не съм давал пари за смяна на маслото, където и да отида, ако си купя маслото от тях, смяната е безплатна. Те естествено са си калкулирали смяната в цената на маслото, но няма значение, важното е клиента да мисли, че е безплатно.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #14
                            Аз го сменям на "Стамболийски" 155, беше номера май, като идваш от центъра към "Люлин", двеста метра след "К. Величков", отляво се пада! И само маслото и филтъра си плащам!
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                            Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                            Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                            Коментар


                              #15
                              Знаех си, че в цената е калкулирана и смяната и т.н, но пък ако не си поискаш може и да не ти го сменят и после ще трябва или да си търсиш канал или да си платиш за услугата!

                              Коментар

                              Working...
                              X