Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да си направя Каско-то

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде да си направя Каско-то

    Колеги, както вече се похвалих, на скоро си взех Brava и продължавам с "последващите разходи" До сега всичко което си казваме (за вид гориво, сервизи и т.н.) не се е считало за реклама и се надявам различните застрахователни компании да не бъдат цензорирани от някой администратор.Предполагам че ще се напишат всички застрахователни фирми и затова ще е хубаво да се аргументирате защо точно тази която препоръчате е най-подходяща.Мерси на всички с мнение по въпроса

    #2
    Тази тема е разисквана и преди пробвай с Търсене-то. Аз лично моята я направих в Булстрад, защото ми беше най-удобно, понежа бързах за дълъг път.
    Bravo 1.6 16V '97

    Коментар


      #3
      Където и да го направиш по това време на годината никъде няма далавера т.е. бонуси, така че където и да го направиш ще се оръсиш, а после всички еднакво те прекарват
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #4
        В БГ май няма коректни застрахователи. Поне за БулИнс се убедих - стана белята и едва ли ще ми покрият и половината разходи. За мен истинската застраховка е тази, която наистина покрива разходите при злопулука а не някакви "полу"идиоти дето се водят "експерти" да оценяват щетите и нищо да не покрият.Чух хубави за валутното каско, някой има ли преки впечатления за него?
        FIAT Bravo 1.6 16V '97

        Коментар


          #5
          При валутната застраховка си правиш колата където искаш и пичовете ти осребряват фактурата, обааааче е малко по-скъпичко първоначалната инвестиция.Предимството при БулИНС е че ско се застраховаш при тез хорица има най-малка вероятност да ти пипат колата. Същото е е при ДЗИ. Те са едно със БулИНС доколкото знам.

          Коментар


            #6
            Аз съм супер доволен от Витоша, 9,5% е, 10% ако е на разсрочено плащане(на 2,3 или 4 вноски)Отиваш на оглед, пишат квото има за правене по колата, оправяш я където си искаш, после им носиш фактурата и ти я осребряват 100%Вече над 10 години и на 5-те коли на семейството им се прави пълно каско там и нямаме никакви оплаквания.
            Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

            Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

            ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

            Коментар


              #7
              Само не и в Евроинс
              ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

              Коментар


                #8
                Като стана въпрос за застраховки ин аз имам в Булстрад. Направи ми впечетление, че стикера ми представлява една малка костенурчица в горния десен ъгъл на предното ляво стъкло. Няма никакви маркировки за срока на валидност и т.н. Така ли трябва да бъде или като отида да платя следващата вноска да обърна внимание, че нямам допълнителна маркировка.
                Fiat Punto 1.7 TD

                Коментар


                  #9
                  Аз съм доволен от БулИнс - разбира се, при мен застраховката е за над 7 000 лв. и ако се наложи, ще ми я оправят в техния сервиз без допълнително заплащане. Наскоро ходих за една драскотина - никакъв проблем не са ми направили - директно ми дадоха протокола за ремонт и ми обясниха, че важи три години - т. е. - мога да си я оправя и догодина
                  Alles in Ordnung

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      tzetzo_slavista написа:
                      Като стана въпрос за застраховки ин аз имам в Булстрад. Направи ми впечетление, че стикера ми представлява една малка костенурчица в горния десен ъгъл на предното ляво стъкло. Няма никакви маркировки за срока на валидност и т.н. Така ли трябва да бъде или като отида да платя следващата вноска да обърна внимание, че нямам допълнителна маркировка.
                      И аз си направих на типачката там каско, понеже имам приятел, та въпросната костенурка е тяхната маркиравка за коли до 10 000 лева
                      Пауър из нотинг уитаут гума
                      Cinq 16v , Delta 1 2.0

                      Коментар


                        #12
                        При мен и двете ми коли са във Витоша.Плащат си всичко по фактура 100 %, имат и доверен сервиз,аларма и марнировка не са задължителни.Там съм от 2002 г. и съм доволен.
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                        http://forum.fiat-bg.org

                        Коментар


                          #13
                          Zaphod написа:
                          Аз съм доволен от БулИнс - разбира се, при мен застраховката е за над 7 000 лв. и ако се наложи, ще ми я оправят в техния сервиз без допълнително заплащане. Наскоро ходих за една драскотина - никакъв проблем не са ми направили - директно ми дадоха протокола за ремонт и ми обясниха, че важи три години - т. е. - мога да си я оправя и догодина
                          И аз съм на същия принцип като колегата Zaphod в БулИнс и съм много доволна, не дай си Боже да стане нещо по- сериозно като удар каското ти покрива всички щети просто си оставяш колата в един от сервизите им и не се разправяш особено много единствения минус е , че се чака доста поради огромния брой коли застраховани там по експертни оценки независимо към коя застраховатерна компания е каското се пуска резачката и винаги клиента остава ощетен

                          Коментар


                            #14
                            Значи маркировката е само тази костенурка!Няма ли стикер за валидност на застраховката или нешто такова?
                            Fiat Punto 1.7 TD

                            Коментар

                            Working...
                            X