Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Kaква аларма да сложа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kaква аларма да сложа?

    Колеги, както вече се похвалих, на скоро си взех Brava и сега започвам с "последващите разходи" Надявам се да ми препоръчате някаква по-свястна аларма за количната (до 150 лв.)Мерси

    #2
    Аз ползвам К9 и съм доста доволен - има много екстри които не използвам , комплекта включваше:аларма, букса с кабели, ключ за предния капак, 2 бр. дистанционни, шоков датчик, диод и т.н.сирената се купува допълнително (аз си взех с автономно захранване ама е по-скъпа). Цената и е към 100лв с проста сирена. За 4 години не са ми се изто6тили дори батериите на дистанционните. Въпреки това да ти кажа че и каквато да си вземеш все са боклуци.п.п. Шоковия е също двузонов. Алармата е със скачащ код.Монтира се доста лесно..п.п2. ако ти трябва аларма за каско само има едни "Хитър Петър" за по 20...30лв май.Даже мисля че и централно управляват.

    Коментар


      #3
      има български с двузонов шок и плаващ код комфорт ф-я за 120лв не бих казал че са боклуци

      Коментар


        #4
        След като ще правиш Каско, алармата съвсем не е от голямо значение. FIAT code съвсем не е малка аларма
        Alles in Ordnung

        Коментар


          #5
          Колегите са прави, алармата е основно заради застрахователя. За 120лв. можеш да си сложиш аларма управляваща централното, с шоков датчик, блокаж на запалването, реагира на отворени врати, преден и заден капак, 2 дистанционни.

          Коментар


            #6
            Alexius написа:
            Колегите са прави, алармата е основно заради застрахователя. За 120лв. можеш да си сложиш аларма управляваща централното, с шоков датчик, блокаж на запалването, реагира на отворени врати, преден и заден капак, 2 дистанционни.
            Това е и най-оптималното решение - всъщност единственото важно е да има две дистанционни, общо взето всички аларми поддържат централно и имат шоков датчик и блокаж на запалването... Хубава екстра е ако може да ти вдига стъклата, но се доплаща около 60 лв. за модул за две врати. Иначе алармите започват от около 70 лв. и стигат до ХХХХ.
            Alles in Ordnung

            Коментар


              #7
              Малко Офтопик в тази тема. Имам аларма Марк, но нямам упътване, сега ми се активира една функция за заключване на вратите при подаване на контакт и това много ме дразни всеки път пък и машинките ще заминат скоро.Интересува ме ако някои има подобна да каже как се изключва този режим, знам само че горните две копчета се натискат едновременно за да се влезе в режим на настройка.Благодаря и се извинявам още веднъж за Офа.
              FIAT and NIN the best combination...

              Коментар


                #8
                Ако не намериш из нета, просто отиди в някоя фирма за аларми - ще ти го оправят срещу, предполагам, минимално заплащане или без никакво.
                Alles in Ordnung

                Коментар


                  #9
                  алармите EAGLEMASTER в илиенци са супер...по 40-50лв са и предлагат всякакви ненужни екстри...в магазините на СуперФоун ги има или ТОПСПИЙД
                  2004 Audi A6 4F
                  2002 Lancia Y

                  Коментар

                  Working...
                  X