Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Основен ремонт BRAVO???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Основен ремонт BRAVO???

    Колеги, за съжаление откриха че имам счупено бутало и надран цилиндър. Дали някой се е занимавал със подобен проблем? Предлагат ми да сложат втулка на този цилиндър и да намерим бутало ІІ употреба. А аз се колебая между това или директно основен ремонт. За труд и при двата варианта ми искат 700лв. Ще Ви бъда благодарен ако помогнете с някакъв съвет. А ако кажете и цени на бутала и сегменти /бутални пръстени/ ...?!
    PUNTO Selecta

    #2
    Днес ще взема Бравата от Италсервиз (няма да казвам как попаднах в него) та основния ремонт ми излезе 2150 лв., ако те привлича цената, по принцип казаха че за работа ще вземат 500 лв. но довечера като видя фактурата ще мога да бъда по точенНово бутало(сегментите си влизат в цената) в Александър ауто е 110 лв., но обикновенно за да ти дадат гаранция за ремонта в сервиза искат те да си купят всичко, и на мен буталото ми излезе 140 лв.но като ти отворят двигатела и ще се трябва да ти шлаифат блока, нови гарнитури и т.н. - така че евентуално може спестиш само от шлаиф на главата (150лв.)Аз обаче сменях и 4-те бутала, правих главата, а и коляновия вал, термостат и съединител + работата - ми струваше оназ горната цифра.....Това е което мога да ти кажа - дано ти помогнеP.S. и ми дават 1 година гаранция
    FIAT Brava 1.4 12V

    Коментар

    Working...
    X