Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатик от Пунто 95-та на Пунто 2000г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Климатик от Пунто 95-та на Пунто 2000г.

    Здравейте! Не карам Фиат(VW) но имам няколко питания Надявам се да ми помогнете! Продава се едно пунто 95-та(не знам точния модел) за части и един познат иска да го вземе защото е с климатик да го сложи на по-новото пунто (2000г.). Искам да питам дали климатика може да се свали от старото пунто и да се сложи на новото? За да знае момчето дали има смисъл да го взима и да продава останалите му части след това.Говоря за ето тези: Благодаря Ви предварително!

    #2
    Re: Климатик от Пунто 95-та на Пунто 2000г.

    osvirepql написа:
    Здравейте! Не карам Фиат(VW) но имам няколко питания Надявам се да ми помогнете! Продава се едно пунто 95-та(не знам точния модел) за части и един познат иска да го вземе защото е с климатик да го сложи на по-новото пунто (2000г.). Искам да питам дали климатика може да се свали от старото пунто и да се сложи на новото? За да знае момчето дали има смисъл да го взима и да продава останалите му части след това.Говоря за ето тези: Благодаря Ви предварително!
    Не става, различни са!

    Коментар


      #3
      Климатика от червеното пунто продава ли се ?Аз имам интерес да си туря на мойто
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        infineon написа:
        Климатика от червеното пунто продава ли се ?Аз имам интерес да си туря на мойто
        Това са примерни снимки но ако вярно не става ще се продава... Ще ти пиша ЛС като се пусне за продажба
        hit-ko написа:
        Не става, различни са!
        Много жалко Нещо с преправки няма ли да се получи?

        Коментар


          #5
          Добре колега ще чакам ако не стане с твойта пиши имам интерес към климатика
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар

          Working...
          X