Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съмнения за масло Selenia

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съмнения за масло Selenia

    Здравейте пак. купих две кутии Селения Голд от магазина на T&N Car и на двете нали както е в метална кутия като дръпнах пласмасовата капачка лено нагоре и тя се измъкна от металния ръб цялата , това се получи и на ДВЕТЕ кутии - с две думи тапата си остана все едно не е отваряна и се измъкна от ламарината.Има ли вероятност тези в магазина да правят някаква шашма и да наливат масло менте в кутиите - съмненията са ми защото кутиите бяха омазани отгоре и нямаха много вид на нови -бяха поиздраскани.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    на мене така ми се случи с Тотал,позната картинка ,сменял съм 3 пъти със Селения,не е било така,но вече може и ментета да се се навъдили нека кажат колегите,които са пазарили от там
    forza forever

    Коментар


      #3
      Аз ей затова слагам Приста, и то в сервиз на Приста. Поне знаеш какво вземаш.
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        Абе уж "Селения" нямало ментета точно заради металните кутии, ама знае ли човек... Според мен е по-важно да купуваш маслото от доверени сервизи и магазини, а не толкова каква е марката му. Марки много, в крайна сметка са важни характеристиките на маслото и дали това, което е написано на кутията, отговаря на действителността.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Купих го от T&N Car магазина на ул. Оборище.Как мислите дали там може да продават ментета? Уж е сериозен магазин за фиати
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            3 пъти съм купувал от тях масло (от магазина в Красно село)2 пъти 20К и сега последно Голд и не съм имал такива проблеми.
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              ако има шашма - не варвам да я правят в магазинаскоро си купих масло за скоростите - кутиите и лепенките по тях изглеждаха по-зле от на менте...май вече няма да купувам масло от този производителза мотора си взех Мотул, директно от вносителя (има магазин на дребно на Оборище)
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                sachma написа:
                Аз ей затова слагам Приста, и то в сервиз на Приста. Поне знаеш какво вземаш.
                Ебаваш се нали?
                Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                Коментар


                  #9
                  Sev написа:
                  ако има шашма - не варвам да я правят в магазинаскоро си купих масло за скоростите - кутиите и лепенките по тях изглеждаха по-зле от на менте...
                  Така е, двигателното масло Selenia е в метални кутии, но трансмисионното си го купих в най-обикновени пластмасови туби с полуотлепени лепенки. Попитах продавачката в магазина защо е в такъв вид, тя го прие като лична обида, все едно съм й казал, че продава ментета. Аз мисля, че със Selenia бях дотук. Има и по-евтини масла със същите характеристики и се предлагат в сервизи за смяна на масла с отлична репутация.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар

                  Working...
                  X