Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто mk2 въпроси

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    THE DRIVER написа:
    Мда убедихте ме но по тези автосалони виждам само средно добре управени катастрофирали пунтота за много пари.Досега огледах 10-ина и всичките бяха след удар...то просто им личи...
    aко намериш някое удряно отзад, но да не е чак толкова силен удар (примерно калник и броня), особено ако е сменен целия заден мост - въобще не го мисли ...

    Коментар


      #17
      фиат

      здравеите колеги незнам дали тука трябва да пиша но ше ме извинявате И кам вапроса имам фиат пунто 2000 година 1.9жтд и проблема ми е че като я натоваря с 4 или 5 човека колата отзад много тропа ии искам да питам дали това е от окачването ии какъв може да ми е проблема и от каде идва това тропане. и оште нешто ставали по някакав начин да се подигне колата отзад ... мерси предварително колеги

      Коментар


        #18
        Това е нормално при това Пунто /много сигурно няма да се съгласят/.Зависи колко е товарена преди тебе - все пак това не е автобус - какви са тези 5 човека ? Евентуално нови и сериозни амортисьори и пружини .Повдигането е с подложки но е изкуствена работа ...

        Коментар


          #19
          Здравейте, имам Fiat Punto 1.9 disel 2000 година. Понякога докато карам, обороти се вдигат и започва да се форсира. Обиколила съм много сервизи, но никой не открива проблема. Ако някой може да ми помогне. Благодаря ви предварително

          Коментар


            #20
            колегата,който твърди,че това е торсион,явно не виждал такъв.във колите на фият груп никога не е имало торсион и няма да има.при пунто 1 е мост с два носача,хванати един за моста с по 2 лагера.именно те се разбиват и то не от нещо друго,а от калта която влиза вътре,сиреч са незащитени.при пунто 2 вече е цял мост-проста тръба.къде колегата видя ,че тръбата е торсион не знам.а ако тръбата е торсион,за какво са тогава пружините,не пишете глупости да обърквате хората.торсиони слагат само френските инженери на колите си ,та дори и на товарните баничарки.мисля,че от 2012 на пежо партнера вече се монтират пружини(има напредък) и все пак не са с ресор,което си е класическо изпълнение за товарен автомобил

            Коментар

            Working...
            X