Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обезвъздушаване на Браво 1.2 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обезвъздушаване на Браво 1.2 16V

    Ако може някой да ми помогне с обезвъзду6аването ,защото немога да му намеря пропките да обезвъздушаване

    #2
    Мойта има 2 места от където се обезвъздушава - едното е в горният ляв ъгъл на радиатора, другото точно посредата зад двигателя, кадето една тръба влиза в купето. За 1.2 двигателя не знам как е ама със сигурност ще го намериш ако използваш търсачката. Само, че напиши "пробка" щото с "пропка" може нещо да блокираш форума Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
    Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      ами за 1.2 мотор никъде невидях в форума как се обезвъздушава

      Коментар


        #4
        на радиатора има две пластмаси от ляво и дясно това дали са обезвъздушиетлите и как се натискат или въртят ,че да обезвъздушат

        Коментар


          #5
          Ето снимки на пробките на мойта кола, дано ти помогнат. Но съм почти сигурен, че твоите са на различни места.
          Прикачени файлове
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #6
            на мойто bravo отпред на радиатора няма има само една пробка видях тази,която си показал на снимка 2.На 3-тата снимка същата пробка ли е или друга,че не се жижда хубаво

            Коментар


              #7
              На третата снимка е същата пробка като на №2 ама по отдалече да се ориентираш по-лесно къде точно се намира. Май,че са само тези 2 пробки за 1.6, а мисля че примерно 1.4 има 4 пробки. Колегата Sev доста ги чатка тия неща с охладителната с-ма, може да му пратиш ЛС и ако знае къде са твоите със сигурност ще ти отговори. Мойте заради него ги знам къде са!
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #8
                колеги остановиг повредата ,която ме притеснява 4е колата заграва.Уреда на таблота за температурата явно буксата е разхлабена и лъже понякога ударих таблото и стрелката заспа сега си стои на средата да видим обаче до кога

                Коментар


                  #9
                  Pac3to написа:
                  колеги остановиг повредата ,която ме притеснява 4е колата заграва.Уреда на таблота за температурата явно буксата е разхлабена и лъже понякога ударих таблото и стрелката заспа сега си стои на средата да видим обаче до кога
                  Сед всяка по-сериозна дупка ще се налага да играеш по един десен на таблото :D
                  Fiat Bravo 80 16V

                  Коментар

                  Working...
                  X